Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

gardze wami wy polaczki biedaczki biedackie pomioty

Polecane posty

I co wiekszosc z was ktorzy mnie pojezdzaja od pasozytow i maminsynku na jej utrzymaniu siedza tera w pracy i robia za garsc groszy na swojego szefa, 8 godzin dziennie codziennie to samo :D🖐️. Jak to jest przegrac zycie? Ja wbijam codziennie od rana levele do poznej nocy i kiedys bede mial jedna z najlespzych postaci w grze i bede znanym runeskejpowiczem a wy? :D🖐️. Znani inzynierowie w zakladzie i nigdzie wiecej buahahahahahahahahahahaahahahaha SRAM NA WAS WY TEPE DEBILE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes spolecznie bezuzyteczny ale czy to zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej mamusia umrze i co nierób zrobi? Kto mu opłaci internecik i piksele w monitorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się cieszę, że nami gardzisz, psie głosy nie idą pod niebiosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka mamusia XD. Widze, ze macie bvl dvpy ze ktos nie musi pracowac, mi akurat mama nie pozwala pracowac, a ja pochodze z bogatej rodziny, mam w spadku juz spisane dom jednorodzinny i kilka mieszkan do tego wujek ze strony dziadka od matki jest j3banym milionerem, i ma wiecej pieniedzy niz wy byscie mieli pracujac 100 lat. Nie mierzcie innych swoja miara patalachy. Ja sam pracuje na swoje dobra, a nie robie na szefa idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie można bez zahamowań objechać jakiegoś kondona pewnie koledzy już w podstawówce wsadzali mu łeb do kibla i stawiali mu kloca na łbie a teraz sie może anonimowo wyżyć w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze ktos nie musi pracowac, mi akurat mama nie pozwala pracowac, x Ja sam pracuje na swoje dobra, a nie robie na szefa Błąd logiczny. Jak to wyjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys to robil to nie bylbys takim frajerem baranie XD gość dziś Wreszcie można bez zahamowań objechać jakiegoś kondona pewnie koledzy już w podstawówce wsadzali mu łeb do kibla i stawiali mu kloca na łbie a teraz sie może anonimowo wyżyć w necie X No czekam az mnie objedziesz kretynie nadstaw pvpke to cie zapne przegrancu bo to kochasz zj3bie biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kretyn no life, zdechniesz i nawet niczego w życiu nie przeżyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się cjwaliles ze charujesz na produkcji i chcesz isc do collegu ale cie nie przyjeli, z roboty w******i to tu stękasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem z 15 prac z jakichs 13 ucieklem albo zrezygnowalem bo to nie dla mnie jestem zbyt mlody i piekny zeby pracowac. 2x up tak sie sklada ze codziennie cos nowego przezywam, chociazby codziennie coraz bardziej wchlania sie we mnie klimat anglii a nie polskiej dziury komunistycznej gdzie kazdy wokolo to harujacy biedak :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×