Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widziałam się dzisiaj z byłym i jest mi smutno

Polecane posty

Gość gość

nie jesteśmy juz razem od 3 lat, musieliśmy się spotkać i coś załatwić, ponieważ łaczy nas jeszcze jedna sprawa z przeszłości... jakoś po tym spotkaniu jest mi smutno, ja od czasu rozstania jestem sama, on wiem, że kogoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to on Ciebie rzucił czy Ty jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to obydwoje podjęliśmy decyzje o rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie za bardzo rozumiem dlaczego Ci jest smutno :) Pewnie chodzi o to, że on normalnie żyje bez Ciebie i kogoś już ma, a Ty siedzisz samotna i piszesz na kafe. Weź się w garść! Wyjdź do ludzi, zrób się na bóstwo i idź na imprezę do klubu, albo do restauracji z przyjaciółmi. Na pewno kogoś poznasz. I zawsze staraj się wyglądać i czuć tak dobrze jakbyś miała go spotkać. Żeby poczuł ukłucie zazdrości i żalu. I wtedy będziesz wolna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też normalnie żyje, pracuje, spotykam się z przyjaciółmi to nie jest tak że siedze w domu płacze w poduszkę i za nim tęsknie czy chciałabym żeby wrócił, po prostu jakos tak po dzisiajszym spotkaniu jest mi smutno, przypomniałam sobie wiele rzeczy z naszego związku, przeszłości... Od rozstania jestem sama, bo jak do tej pory nie udało mi się znaleźć nikogo w kim bym się zakochała. mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko, 3 lata to kawał czasu, ale jestem w stanie Ciebie zrozumieć. Najlepiej lukę w sercu zapełnić czymś nowym ;) Nie przejmuj się, Twoje odczucia są całkowicie normalne. Na pewno spotkasz kogoś przy kim zapomnisz o starej miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne ja tez tak miałam jak spotkałam byłego to potem troche myślałam troche taki zawias ale nastepnego dnia juz było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast żyć dalej, to przeżywasz stary związek. Mądre to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×