Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Velena

Mój facet ma małego i czy są Panie w podobnej sytuacji

Polecane posty

Gość Velena

albo Panowie z małymi? Jak sobie radzicie z tymże "problemem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo malego??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe penisy dają orgazmy z punktów u,a,c,g i wytrysk kobiecy. Seks z małym penisem to sama przyjemność i nie ma żadnego dyskomfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 36 lat i 12 cm i wiem, ze moge dac kobiecie szacunek, milosc, przyjazn, troske, owpowiedzialnosc, w maire dobre zarobki jak bedzie wartosciowa to powinno jej to wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no spoko, żadnego dyskomfortu faktycznie nie ma bo tak naprawde to sie nic nie czuje, coś jak tampon przy miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety są tak skonstruowane że do życia potrzebują głownie emocji, a takie sprawy jak szacunek, milosc, przyjazn, troska, odpowiedzialnosc i dobre zarobki są im potrzebne dopiero na emeryturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licza się pierwsze 10,5cm od włożenia potem już nie ma zbyt fajnych orgazmów seksie i przypomnę przecietna długość pochwy to 8cm wiec po co wiecej korzystaj z seksu ile sie da. gość dziś właśnie się czuje bo taki penis dopasowuje się pochwy więc ona się rozciąga i dopasowuje z******ty jest z mały penisem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 a faceci sa tak skonstruowani ze potrzebuja piekna.a kobiety szybko sie starzeja i staja sie z wiekiem coraz brzydsze i mniej atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z średnim i dużym penisem to katastrofa bóle jak porodówce zero orgazmów z punktów u,a,c,g. Polecam małe penisy bo są najlepsze i dają najlepsze doznania seksualne. Pozdrawiam ekspert od seksu i orgazmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też ma małego, ale potrafi zdziałać nim...cuda! Podejrzewam, że miał lub ma kompleks na tym punkcie, bo dobiera takie pozycje, żebym czula go głęboko, bardzo gleboko. I widzę tę jego fascynację na twarzy, kiedy mówię mu że już dość, albo żeby "nie tak głęboko ". Mówię mu tak specjalnie, żeby nie czul się gorszy, żeby myslal że wcale aż tak źle nie jest. Raz mnie zapytał jakiego miał mój poprzedni facet, a ja...odpowiedzialam ze niewielkiego. Co przeczylo prawdzie, ale wolę czasem troszkę podkoloryzowac i niech on czuje się doceniony niż miałby być ciagle sfrustrowany ze natura kiepsko go obdarzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci potrzebują głównie poruuhac, a czy to piękne czy to koza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolalbym reke swoja niz walnieta babe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velena
Nie mierzyłam. Jakieś 10cm tak na oko, w obwodzie też niewiele. Tak półtora palca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien dostać rentę na małego penisa. Straszna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×