Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizelinowarękawica

galerie przedmiotów do sklepu internetowego

Polecane posty

Gość fizelinowarękawica

Witam, mam w planach otworzenie sklepu w którym nutą przewodnią będzie ukazanie rodzimych marek jak produktów światowych, ekskluzywnych. dlatego zainwestowałam już w pracę z bardzo dobrym fotografem, jestem w trakcie dobierania oprogramowania, wszystko już właściwie mam dopięte poza sposobem zamieszczania tych zdjęć na sklepie tak, by mieściło się to w konwencji elegancji i wyjątkowości. zawiesiłam się na tym problemie i nie mogę go ominąć a żadno z dotychczasowych rozwiązań nie spełnia wymagań :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahem...Nutą przewodnią ma być....." ukazanie rodzimych marek jak produktów światowych, ekskluzywnych." No jak chcesz ze zwykłej "Mańki" zrobić "Marię" to zareklamuj jako Marię a nie Mańkę. Oraz...skoncentruj się na wykończeniu danego produktu. Np cuchnący krem, pomimo opakowania w ślicznym słoiczku, nadal pozostanie cuchnącym kremem. Ciuchy z niewykończonymi szwami po lewej stronie, nigdy nie będą ekskluzywne. Gatunkowo dobre ciuchy, są ZAWSZE równie ładnie i składnie podszyte wewnątrz jak i na zewnątrz. Po tym można rozpoznać dobry ciuch od szmaty z Chin albo temu podrzędne szmaty, obojętnie z jakiego materiału są wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizelinowarękawica
No i własnie o to chodzi że te produkty są jakościowo takie same albo jeszcze lepsze! Tylko te opakowania mają jakieś podrzędne sesje zdjęciowe że nie wiadomo czy to nie ze śmietnika wyciągnięte czy co. Trzeba mi je ładnie sfotografować i umieścić w eleganckiej kompozycji, minimalizm skandynawski mi najbardziej odpowaida - jakaś prosta tabela z przedmiotem. Tylko wywalić tło i zamienić na białe z cieniem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strunaodgitary
A sprawdzałaś może usługę eSprzedaży o nazwie Fotolister? Dużo ludzi używa, co widać jak się ogląda rzeczy na allegro, więc sama spróbowałam u siebie wprowadzić, z jak najbardziej pozytywnym skutkiem. I tam dużo różnych praktycznych informacji ta firma podaje u siebie, np jak się dostosować do zmian w miniaturach allegro które niedługo wejdą w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×