Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ona mnie kocha?

Polecane posty

Gość gość

Witam, od niedawna spotykam się z dziewczyną, ona ma 19 lat ja mam 23. Bardzo mi się podoba ale jej zachowanie juz nie... bardzo lubi się kłócić i robić mi na złość, gada mi o swoich byłych chłopakach, jak jesteśmy na basenie to patrzy na innych typów i patrzy tylko na mnie czy się denerwuje... w kLubie żeby mnie wkurzyc tańczy z innymi. Dodam że rok temu spotykałem się z nią cztery miesiące i doszło do kilku zbliżeń choć seksu nie było tylko gry wstępne, teraz jak zaczynam się do niej dobierać mówi mi ze zależy mi tylko na jednym i ona nie chce seksu, kocham ją i zależy mi na wszystkim. Dziś powiedziała ze chyba koniec z nami bo zależy mi tylko na tym choć tak nie jest. Ostatnio w ciągu tygodnia kończyła nasza znajomość 3 razy i mówiła ze juz nigdy się nie zobaczymy po czym następnego dnia sama się odzywa i tak w kółko, a ja nie potrafię po prostu powiedzieć sobie olej ją i się baw. Zawsze gdy ona napisze to do niej jadę ale chyba powinienem to skończyć. Co myślicie? Czemu ona taka jest? Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób dokładnie to samo co ona, baw się w klubie z innymi, nie odpowiadaj na każdy sms i telefon i... zacznij się wreszcie szanować chłopczyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Co prawda oboje jestescie jeszcze mlodzi ale ty jestes chyba bardziej dojrzaly emocjonalnie. Ona natomiast to jeszcze rozkapryszone dziecko, ktore nie wie czego chce. Daj sobie spokoj bo to nie ma sensu, moze za pare lat. Ona w tej chwili sie do zadnego zwiazku jeszcze nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jest niedojrzała jeszcze do związku, albo próbuje Tobą manipulować. Zarówno w pierwszym , jak i drugim przypadku, nie wróży nic dobrego, lepiej sobie odpuść, bo na pewno ona Cię nie kocha. Gdyby Cię kochała zależałoby jej bardziej na głębszej relacji, wiedziałbyś to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale ona Cię nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyonmniekocha blogspot com
czyonmniekochablogspot.com tu przeczytasz o tym jak rozpoznać manipulantkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ją Autorze kochasz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co ma ją kochać? ...jakaś niedorozwinięta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu laska lubi dramaty. Naoglądała się za dużo seriali i jej odwala teraz, niedojrzała baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawi się twoimi uczuciami ,ukarz ją mocno to jej się odechce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak gada o byłych opowiedz o byłej i tez gap się na laski i głośno podziwiaj ,oduczysz smarkule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×