Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Anex Sport to badziew!!!

Polecane posty

Gość gość
Też z doświadczenia ponad rocznego polecam ten wózek. Dobra i solidna konstrukcja, żaden badziew:) Anexa polecam bo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bubel jakich malo , mojej znajomej sie zlozyl i przyciol paluszki dziecku , wadliwa konstrukcja , gowno , przestrzegam nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam, widziałam to, ta matka była pijana i wjechala wózkiem pod auto, dlatego się złożył! Anex jest super świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie umie posługiwać się wózkiem to takie rzeczy się dzieją. Dla mnie solidny i ładny wózek . Szczególnie sprawdzony Anex Sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda . To co Pani napisała to kłamstwa. Ja i wiele moich znajomych mamy te wózki i nie powiemy złego słowa na ten model. Wózki jedne z najlepszych na rynku. To co mi sie podoba to nie kupisz go na jakimś bazarze tylko w firmowych sklepach. Gwarancja dwa lata. Serwis super. Wózek polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też użytkuję Anexa ponad rok i 100% zadowolenia. Dobry i solidny wózek. Takie opinie piszą ludzie , którzy chyba nie widzieli i nie użytkowali wózka. Ja go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziadostwo, wyszedl drut z materaca i wbil sie w glowke dziecka, na milimetry ominal oczko, chinski kicz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex to dobry wózek, wystarczy wejść na FB i zobaczyć ile ma zwolenniczek naprawdę. Jest sporo fajnych, prywatnych fotek. Ja w każdym razie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co piszą te negatywy nie mają pojęcia o tym wózku. Jak może z kokosowego materacyka wyjść drut??? Prawdziwym mamom polecam tą markę . Mamy używające go są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są mutsy evo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś badziew :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn jeździ w tym wózku i wszystko jest ok. Ani rama sie nie składa ani druty z materaca nie wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózki firmy Anex są jakościowo bardzo dobre. Sama mam model Sport i nie mogę powiedzieć złego słowa na ten wózek. Bardzo zwrotny , lekki, z dużą gondolą. Spacerówka rozkładana do spania i montowana w oba kierunki. Duza torba na akcesoria i pakowny kosz na zakupy. Bardzo przydatne akcesoria takie jak folia i moskitiera , w komplecie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem mamą i posiadam Anexa. Niewiarygodne jakie ludzie głupoty piszą o tym wózku. Chyba zazdrośni są bo ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje adamexa vicco Ogladalam tydzien temu i o wiele bardziej mi sie spodobal niz anex choć to wlasnie ten wozek byl moim liderem od grudnia Na zywo wcale nie zachywca Cena ponad 2 kola a adamex o 300 mniej Dla mnie kazdy grosz sir przyda a funkcje maja identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na Anexa ponieważ ma o wiele większą i dłuższą spacerówkę niż Adamex. Pan powiedział, że w Anexie są lepsze jakościowo koła i opony. Na razie jesteśmy bardzo zadowoleni i dziecko też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same jesteście badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te co tak piszą że badziew to wogóle jeździły , prowadziły, składały itd... ten wózek????????????? Bo ja uważam że jeden z najlepszych wózków na rynku. Oczywiście ma jakieś małe wady ale nie ma wózka idealnego. Ale jeśli można kupić wózek najbardziej zbliżony do ideału to czemu mam tego nie zrobić??????? Kupiłam i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Jeździ i prowadzi się z łatwością, pod krawężniki podjeżdża lekko bez oporów i nie trzeba używać ogromnej siły aby podbić go pod schodek czy właśnie krawężnik. Łatwo i szybko się składa. Małe ma gabaryty po złożeniu . Ramę można złożyć razem ze spacerówką . Podwójna amortyzacja to ogromna zaleta tego modelu. Będę polecać wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Anex Sport od 10 miesięcy i nie napiszę złego złego słowa na temat tego wózka. Lekki , zwrotny, stabilny, łatwy w obsłudze, dobrze amortyzowany. Z dużą gondolą i wygodną spacerówką. Wysoka jakość materiałów. Spacery tym wózkiem to sama przyjemność. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam anex przez pierwsze 4 miesiąca i nie ukrywam, zawiodłam się, nie ma co od razu mówić, że badziew bo komuś taki wózek może odpowiadać ale u mnie na każdym korku zawodził i w końcu go w sieci sprzedałam, teraz mam barlettę z adamexu i to jest zupełnie inna bajka, wózek zwrotny, dobrze zamortyzowany daje sobie radę w różnych warunkach więc myślę, że najlepiej na żywo w sklepach porównywać a nie tylko kierować się opiniami innych bo każdemu odpowiada trochę co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten badziew jak Ty to opisujesz o Anex Sporcie to najlepszy wózek na rynku. Moj syn ma rok i od początku jeździ w tym wózku i pewnie bedzie jeździł do końca czyli gdzies do 3 roku. Wózek fajny i wygodny dla syna jak i dla mnie. Ja polecam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie dotyczące materacyk awans gondoli anex sport czy da się go jakiś wyprać? malemu ulewa się często i chciałabym się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też mam bardzo złe doświadczenia z Anexem. Po jakimś miesiącu użytkowania wózek rozchybotał się i materiał zaczął pruć. Nie wiem jak może tak się dziać w wózku za tyle pieniędzy. Trochę oszukują klientów, bo widać, że te materiały, z których robią te wózki to wcale nie są najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie był niepraktyczny wózek świetnie wygląda nic więcej... W gondoli tylne koła się unosiły w spacerowe dziecko wisiało (raz się wózek przychylił i mały razem z nim (to był ostatni spacer z tym wózkiem) torba wiecznie się przekrecala więc mając malca na rękach było to mega uciążliwe dolna torba fajnie się ściąga ale weź to załóż z powrotem dla mnie ten wózek ma tylko za zadanie fajnie wyglądać osobiscie drugi raz bym nie kupila ani wozka ani zadnej rzeczy z nim zwiazanej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×