Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dtred

trojkat 1k 2m

Polecane posty

Gość dtred

hej moze jakas pani chetna na taka zabawe panowie 19lat i 25lat, wiecej info i zdj @ mlod97@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie ale wyłącznie z moim chłopakiem z jego udziałem. Gdyby któryś z was nie odpowiadał lub bym nie dała rady to nie doszło by do stosunku jednym z was. Oczywiście w gumie bez analu. Podstawa to higiena bo chciała bym obciagać wam. Jest to nasz pierwszy seks grupowy bo ja tylko z chłopakiem a icchłopak nie miał innej. A czy może jeden z was by miał dziewczynę do mojego chłopaka by spróbował z inną przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Ja też bym chciał spróbować tak z moją dziewczyna , żeby wzięła do Buźki drugiego fiuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś porozmawiać z dziewczyną. A co do obcych wchodzących w intymność twojej dziewczyny to obcy facet ginekolog będzie penetrował jej cipkę oczywiście mój chłopak jest zawsze przy każdym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIER'DALAJ ZBOCZONY DEBILU Z TYM GINEKOLOGIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultury proszę. A może ginekolog nie wkracza w intymność par badając palpacyjnie pochwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Tez mnie wkurw... ginekolog :))) Haha Może wypowie się jakaś para pani z doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas nie wkurza ginekolog bo obstawia badanie cipki mąż i do tego idziemy do kobiety bo faceci są różni ginekolodzy jak ten. .Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl. Jest łatwiej gdy partnerzy przed związkiem mieli innych partnerów czy partnerki. My nie mieliśmy byłych i wtedy są opory przed seksem grupowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest zapracowany ale znajduje czas dla mnie by mi to wynagrodzić. Dlatego że nie ma czasu to ja szukam kochanków. Warunek postawił by byli bogato obdarzeni przez naturę. Wtedy mocno jęczę podczas seksu a to mocno podnieca męża i bardzo to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój poprzedni facet miał takie upodobanie, że jak byli jego koledzy prowokował nieprzyzwoite rozmowy, alkohol mnie rozluźniał, miałam zaprezentować jakiś nowy strój - czasem był to strój ewidentnie erotyczny. Kiedyś zdarzyło się takie rozluźnienie, że wydymał mnie w ich obecności. Byłam tak skrępowana, że poprosiłam o zasłonięcie mi oczu. Potem nabijał się ze mnie czy mam pewność że to on mnie przeleciał a nie któryś z kolegów, a w każdym razie za następnym razem może wybrać rolę widza, że wydaje mu się to bardziej interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"GINEKOLOG" WYPIEŘDALAJ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtroll
2M + 1K to baardzo wydajny układ. Lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię gdy jest przy mnie u ginekologa mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiliśmy z mężem jeden raz taki trójkącik i bylo mega za...iscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×