Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

... możliwa ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam! Jest pewna kwestia, która mnie zastanawia. Otóż mam cykle 28-29 dniowe, z partnerem zawsze kochamy się bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. I tu pojawia się moje pytanie, ostatnia miesiączka spóźniła mi się 3 dni, w ciągu tych 3 dni pojawiło się sporo kremowego śluzu. Na 3 dzień wieczorem przyszedł okres lecz był jakiś dziwny, a konkretniej tego samego wieczoru ból jak to w okres, ale krwi praktycznie wcale. Następnego dnia rano po bólu ani śladu i tak do końca zostało, krew się ciągła, czasem zwykła wkładka wystarczała bo nic nie leciało. Od 4 dnia okresu zaczął się dyskomfort w podbrzuszu, trwa do dziś a tj 18 dc, chodzę częściej do kibelka bo nie spełna co godzinke, czasem głowa poboli i lekko zemdli, piersi nie bolą wcale, ale zostały jak z przed okresu. Jest możliwa ciąża? Nie jestem pewna czy zrobić test bo obawiam się, że może dać wynik sfałszowany bo za wcześnie czy coś, pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego test miałby wyjść sfałszowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test bo obawiam sie ze ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to są obawy ciązy to znaczy że zaszłaś w ciążę dużo wczesniej więc test będzie wiarygodny -zrób i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwa ciąża. Ja dostałam plamienia w terminie miesiączki, a już wiedziałam, że ciąża, bo test wyszedł pozytywny kilka dni wcześniej.Plamienie trwało tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwa. Lec po test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mogę się już po niego wybrać i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Mam pytanie i zależy mi na waszej opinii zanim pójdę do ginekologa . Niby miesiączkę ma co miesiąc ,ale mniej wiecej co 30,34 dni , Ostatnia pojawiła się po 44 dniach i trwała 5 dni. 17-22.11 Okres nie był obfity jak zwykle . Dziś 23.11.2016 zauważyłam lekkie plamienie jasnoróżowe.I troche pobolewa mnie podbrzusze. co to może oznaczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prosze o w miarę szybką odpowiedź .. Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, że trzeba iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was miała taki przypadek .? Czy to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to na pewno ciąża. Powiedzieć Ci który dokładnie tydzień i wyliczyć termin porodu? Mogę też określić płeć dziecka, kolor jego oczu i przyszłe preferencje seksualne. Dziewczyno! Jak masz problem tego typu, to idź do lekarza albo chociaż zrób test. Jedna osoba Ci powie, że to ciąża, inna, że nie ciąża. Jedne miały takie lub podobne sytuacje a inne nie. Każdy organizm jest inny. Test kosztuje 10 zł. Sikanie nic nie kosztuje. Więc zamiast marnować czas na forum idź do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałam się grzecznie czy któraś miała coś takiego . A Ty nie musisz od razu na kogoś naskakiwać . Forum jest po to żeby się doradzić a nie kogoś krytykować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie nie krytykuję. Szukam logiki w Twoim postępowaniu i pytaniu. I niestety nie widzę. Załóżmy, że ktoś napisze "Miałam takie same objawy i okazało się że to 5 tydzień ciąży". Inny napisze "Miałam takie same objawy i okazało się, że mam problemy hormonalne". A jeszcze inny "Miałam takie objawy i okazało się, że to nadżerka". I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu autorka :D dziewczyny, nie miałam kiedy kupić testu.. praca na to nie pozwala, mało czasu, a gdy chciałam wstąpić do apteki gdzie mam po drodze to była zamknięta. Dzisiaj powinnam dostać okres, lecz jedyne co się pojawiło to pierw pobolewanie jak na co dzień, a później troszkę mocniejszy ból, a teraz już nic, krwi nie było i nie ma wcale, jedynie troszke kremowego śluzu, ból ustał, ale dyskomfort wraca co jakiś czas, jedynie piersi są troszke większe i od czasu do czasu głowa poboli. Mam nadzieję, że jutro uda mi się wstąpić do apteki i będzie otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17: 13 Zawsze to samo myslę o dziewczynach, które zadaja pytanie na forum :" jestem w ciazy?" jak miałybysmy wiedzieć. W ogóle myslę, że takie rzeczy to sie sprawdza samemu testem, bo jak czytam te opisy..kochałam sie wtedy i wtedy, okres mam wtedy i wtedy, plamienie mam takie i takie, cykle tyle i tyle a śluz jest koloru zółto-rdzawo-czerwono-sraczkowaty to mnie na wymioty zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×