Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aguro

Moda online

Polecane posty

Zerknij na cosmosmoda.pl Tam na pewno coś wpadnie Ci w oko a z zakupu będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szygulka
zdecydowanie ostatnimi czasy multu.pl - cos niesamowitego :D buty za 2 dyszki i jakosc naprawde fajna. jedne z najwygodniejszych butow jakie obecnie mam, wiec juz sie szykuje do zamawiania kolejnej paczki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zakupy w sklepie internetowym mohito i h&m. Co chwilę coś tam mi wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1987
sklepow online z ubraniami jest mnostwo, mozna wybierac cale dnie :p ja mam problem ze znalezieniem pizam, zebym mogla za jednym razem zamowic dla siebie i dla meza, zeby nie placic za wysylke z roznych stron. ostatnio znalazlam sklep rossli.pl, czy ktos cos stamtad zamawial i moze polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VonTeese
o ja zamawilam z rossli, ale tylko dla siebie wiec wypowiadam sie o pizamach dla kobiet. moja koszula przyszla dokladnie taka jak na zdjeciu i milutka w dotyku, wiec polecam :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuccyjaa
Warto przeglądać oferty sklepów w sieci, widać co aktualnie jest na topie, jakie nowe kolekcję wchodzą. Dość często zaglądam tutaj https://ekskluzywna.pl/odziez spory asortyment i zawsze coś dla siebie lub dla mamy wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też ostatnio znalazłam fajne sukienki w sklepie Butik-kesi.pl Bardzo eleganckie, świetnie się prezentują. Na żywo jeszcze lepiej. Na pewno jeszcze kiedyś kupię od nich jakąś sukienkę. https://butik-kesi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuję online bardzo dużo rzeczy. ostatnio najczęściej są to buty z https://multu.pl/kobiety-home , zawsze się zastanawiałam czy buty w takich niskich cenach mogą być trwałe, otóż okazało się że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłacznie - WoW Fashion Butik ;) jakość - bajka ceny - w porządku, na każdą kieszeń. Na facebooku mają stronę i na niej można zamawiać. Ważne też ze bardzo szybko przesyłka dochodzi. polecam, bo mam już sporo ciuszków a teraz też zamówiłam sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o moje ostatnie odkrycie - jest to sklep Renee.pl . Dodali mnóstwo ubrań i przepięknych sukienek, aż ciężko mi sie powstrzymać jak pojawiają się u nich promocje! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się Carry podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mys1zka
Zdecydowanie Born2be! :D Obserwuje ich na fb i insta mają świetne stylizację co zachęca mnie za każdym razem do kupna xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOleczka
Mys1zka też ich obseruje na insta i fb! :D Lubie ich posty z różnymi inspiracjami ,albo propozycjami strojów, pomaga mi to czasem w doborze odpowiednich ciuszków do wyjścia! Jak modnie to tylko born2be :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zakupami online idzie znacznie szybciej . od dawno ulubiony sklep z damskimi ciuchami, to https://sibysi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureet
Często widzę jak na różnych portalach modowych dziewczyny polecają takie sklepy online jak born2be albo renee. Sama jeszcze nie kupowałam ale jak zaglądałam to oba sklepy wyglądają super :D może sama się skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carry też mogę polecić. Fajne mają ubranka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carry ma bardzo fajne ubrania i przystępne cenowa, a ja zawsze przeglądam blogi w poszukiwaniu inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia270
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky_fashion
Powiedziałabym, że moda online z tego co widze staje się coraz "modniejsza" zwłaszcza jak widzę w siec***ełno instagramowych dziewczyn w ubraniach butach z born2be, renee, czy z innych znanych sklepów. Bardzo mi się to podoba, daje mi to wiele pomysłów na stworzenie własnej indywidualnej stylówki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×