Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość titan

pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość titan

Witajcie :) Mam pytanie przede wszystkim skierowane do Pań. Chciałbym się oświadczyć mojej dziewczynie w związku z tym potrzebny będzie pierścionek. Wybrałem 4 z setek modeli. Pomożecie mi wybrać ten JEDYNY? Chcę coś klasycznego, ale nie tak do końca – niech się trochę wyróżnia wśród klasyki. Napiszcie który się Wam podoba i dlaczego. Tutaj link do obrazka na którym są te cztery (nie mogłem wrzucić linków do jubilerów bo forum uznało to za reklamę). http://zapisz.net/images2/20161117/582d72e1b97f7.jpeg Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie cztery mało się od siebie różnią i raczej się niczym szczególnym nie wyróżniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titan
Oczywiście różnice są małe, ale jednak są :) Polecasz coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
titan dziś Oczywiście różnice są małe, ale jednak są usmiech.gif Polecasz coś innego? xx To co mi się podoba nie koniecznie musi się spodobać twojej ukochanej, może najpierw rozeznaj się w jej preferencjach, zwróć uwagę jaka biżuterie nosi, diament (bo jak mniemam ten malutki kamień to diament) nie musi być głównym kamieniem, jeśli już koniecznie chcesz kupić pierścionek z diamentem. Diament może być ozdobą innego kamienia kolorowego, wtedy pierścionek jest ciekawszy. Ja właśnie lubię jak jest kolor w biżuterii, nie lubię też złota tradycyjnego, wole białe złoto. Wszystko zależy od tego co lubi twoja wybranka, jeśli nie nosi biżuterii, to może mógłbyś delikatnie wybadać jej upodobania, wstępując z nią do sklepu z biżuterią i zwrócić uwagę co jej się podoba, na co zwraca uwagę. Może pretekstem byłby niby prezent dla mamy/siostry...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titan
Niestety nie nosi biżuterii :) Również myślałem o białym złocie ale problemy z pokrywająca je warstwą rodu mnie zniechęciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Fakt, te pierścionki są do siebie bardzo podobne. I wszystkie akurat w moim typie :) Gdybym dostała którykolwiek z nich, byłabym zachwycona, bo właśnie o czymś takim marzę myśląc o zaręczynach. Ale ciekawe, czy Twoja (miejmy nadzieję) przyszła narzeczona ma taki sam gust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a mi takie akurat nie podchodzą. Po prostu kwestia gustu, trzeba rozeznać się w upodobaniach dziewczyny, żeby wiedzieć, z jakim pierścionkiem się oświadczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. te twoje wybrane są bardzo ascetyczne, nie w moim guście, dlatego nie wybrałabym żadnego z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ascetyczne? Po prostu skromne, klasyczne :) To co proponujesz też może się podobać, tylko pytanie co lubi wybranka Autora. Jeśli nie nosi biżuterii to bardziej prawdopodobne, że spodoba jej się raczej coś prostszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ascetyczne= skromne, dlatego tak napisałam, bez negatywnego wydźwięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście odradzam 2. W takie małe "szparki" lubią wchodzić różne brudy i czasem cięzko to wyczyścić. Z mężem sobie wybraliśmy takie nietypowe obrączki własnie z takimi mały przerwami bo nam się strasznie podobały. Ale życie (głownie prace w kuchni) zweryfikowało nasz wybór i musieliśmy kupić sobie nową parę obrączek bo wyczyszczenie jakiegoś np. ciasta graniczyło z cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie są klasyczne, skromne i piękne. Polecam nr 2 korona jest piękna (tyb gwiazda), ma 4 gryfy ( brylant będzie wydawał się optycznie ciut większy niż na koronie 6 gryfowej), korona jest z białego złota (optycznie wydobędzie więcej blasku niż korona z żółtego złota) Pozdrawiam i życzę magicznego TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numerek 2 a do wyrabiania ciasta biżuterię się ściąga :P Przy standardowym myciu rąk nie trzeba i dlatego brud się nie zbiera o ile ktoś dba o higienę osobistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Białe złoto generalnie mi się podoba :) pierwotnie myśałem o platynie, ale cholernie drogie i wyglada jak srebro ;P morning_coffee Dziękuję :) oby, trzymaj kciuki ;) chyba lepiej się nie da tego ująć - jak można podarować osobie która w ogóle nie nosi biżyterii, wymyślny pierścionek ? Wbrew pozorom klasyczne pierścionki są do siebie podobne, ale większość z nich mi się nie podoba, nieporzypadkowo wybrałem akurat te. W jakiś sposób wyróżniają się wśród klasycznych, linią, kształtem, proporcją. Wszsytkie mają jakieś małe "szparki" Dodałęm jeszcze kolejne dwa ciekawe: 5 i 6. http://zapisz.net/images2/20161117/582e227903795.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to, nie wiem dlaczego, ale nie lubię kolorowych kamieni przy pierścionkach, dlatego ten z niebieskim dla mnie odpada. Ale generalnie wszystkie są piękne jak dla mnie :) Może tylko faktycznie zrezygnowałabym z tych z tymi szparkami - a to się coś zaciągnie, a to coś tam wejdzie i się potem nie doczyści, różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×