Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Klej do styropianu

Polecane posty

Gość gość

Jaki klej będzie najodpowiedniejszy do klejenia styropianu na elewacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opat2
Chodzi Ci o duże płyty czy o listwy? W przypadku tych pierwszych to wszystko zalezy od grubości i tego, do czego kleisz. Listwy ozdobne ja kleję pianoklejem (takimw tubie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takiego co się daje na elewacje to tym pianoklejem nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opat2
Można, o ile styropian nie jest ekstremalnie gruby, do w takim wypadku polecam jednak kołkować, żeby lepiej trzymało. Dla standardowych grubośc****anoklej będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Opat2 - dzięki. Ja w przyszłym roku będę ocieplał dom, ale raczej cienkim styropianem, więc ten pianoklej powinien być spoko. :) Polecasz jakiś konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opat2
Spróbuj 60 Sekund od Tytana. Ja nim kleiłem właśnie listwy styropianowe w domu, ale u producenta widzę, że elewację też powinien złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona86
O, znam tę nazwę - mój mąż używał 60 Sekund w czasie ostatniego remontu do klejenia ozdób w domu. Polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrzanek
radzę używać klejów tej firmy od której bierze się styropian. Ja używałem kompletnego systemu ociepleń od termo organiki i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś solidne taśmy zdadzą egzamin? Ja zawsze kupuje na www.totalmarket.pl i nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Zobacz sobie tu http://handtech.pl/37-kleje-przemyslowe W tym sklepie znajdziesz różnego rodzaju kleje, taśmy samoprzylepne itp. Sklep cieszy się bardzo dobrą opinią. Proponuje produkty znanych marek np Pulsar, Finder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basr
ja kleiłem kompletnym systemem od termo organiki i wszystko się super trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek_36
Klej powinien być od tego samego producenta bądź rekomendowany przez producenta. Ja jak ocieplałem dom styropianem termoorganika to kupiłem wszystko u nich w zestawie. Tylko tak masz gwarancje spójności wszystkich elementów izolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości kleje znajdziesz też na www.euromagnesy.pl. Ja zamawiałem u nich kleje distal rapid i mogę potwierdzić, że są bardzo mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogdanK
Ja przy każdym remoncie korzystam z produktów firmy Bosman (Od A do Z) i jestem zadowolony. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Sprawdzone i pewne kleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nommene

Jest jedno dobre miejsce z chemią przemysłową - www.woronko-kleje.pl . Mają ogromny wybór jeżeli chodzi o kleje do praktycznie każdej powierzchni. Do tego sporo specyfików do smarowania, uszczelnienia i wiele, wiele więcej.. Zresztą zerknij sam. Myślę że bedziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris

Miałem w rękach dużo firm, ale jedyny klej, który mi się sprawdził to był klej poliuretanowy do styropianu do styropianu ze strony superstyropian.pl. Dobrze się z nim pracuje i jest trwały 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×