Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia6921

Zazdrosny chłopak!

Polecane posty

Gość Misia6921

Mam duży problem i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić Mój chłopak jest chorobliwie zazdrosny o moich kolegów Jestem z nim od 10 miesiecy jest dla mnie ważny i to bardzo, ale nie pozwala spotykać mi się z znajomymi a konkretnie z kolegami.. Robi mi o nich awantury :( Po paru sprzeczkach zerwałam kontakt z moim przyjacielem -dla niego, przestałam spotykać się z płcią przeciwna-dla niego Niestety... Przecież wiecznie nie można wymyślać powodów dlaczego nie wychodzi się z starym dobrym znajomym Spotykam się z kolegami.. Ale raz na jakiś czas może raz na dwa /trzy tygodnie uda mi się gdzieś wyskoczyć tylko ze musze wtedy oklamac druga połówkę :( on o niczym nie wie.. Jak kiedyś się dowiedział to zrobił mi awanturę ze on się nie spotyka z koleżankami, że jest o mnie zazdrosny.. ze jak tak bardzo chce to mam iść sobie z znajomymi a jego zostawić w spokoju.. Czasem mówi do mnie " i kto by się tobą tak zajął jak nie ja "... Mam dość tego wszystkiego! Chcę mieć życie towarzyskie, spotykać się z koleżankami i KOLEGAMI, ale on tego nie rozumie, bo jest zazdrosny ;_; Rozmawiałam z nim o tym wielokrotnie. Nic to nie dało.. Nie chce go Oklamywac, bo go szczerze kocham. Nie wiem jak jeszcze przemówić mu do rozumu :/ pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz sporo za uszami i dlatego jest tak chorobliwe zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat samiec
Masz się dostosować do niego, bo jak nie, to cię zostawi i znajdzie porządniejszą kobietę. Koledzy bez ciebie nie zginą, a ty powinnaś pomyśleć o swojej przyszłości, jak założysz rodzinę to i tak nie będziesz mieć czasu dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziunia, zdecyduj się, czy chcesz mieć życie towarzyskie, czy być z chłopakiem. a tak w ogóle jedno i drugie powinno iść w parze z zapotrzebowaniem bo całkiem nie można rezygnować ze swoich znajomych, ale sztuką jest zachować w tym umiar. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjkffjkln
To niech sie p******i i szuka takiej która pozwoli sie zamknac w złotej klatce..juz lepiej byc samą..na mnie wszelka zaborczosc działa jak płachta na byka nienawidze zazdrosnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na prośbę mojej dziewczyny zerwałem kontakt z przyjaciółmi. Za jakiś czas zerwałem z nią... Teraz nie mam ani znajomych i jestem singlem. Na pewno kłamstwa nie przyniosą nic dobrego. Musicie poważnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety to dopiero potrafią być zazdrosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~żywe_zło
Jest dość normalne, że facet jest zazdrosny, gdy jego dziewczyna spotyka się - bez niego - z innymi mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak kobieta by była, gdyby facet spotykał się z innymi kobietami. Co w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×