Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż mnie chyba zdradza...

Polecane posty

Gość gość
Sam ot tak wyskoczył z taką informacją? :( boże ale ci współczuję, nie wiem co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie zadzwonisz jeszcze raz? Zadzwoń z nowy i udaj ze przeprowadzasz ankietę czy gos w tym stylu. Albo jak odbierze dzuecko to udaj wielce zdziwiona i spytaj czy jest Agnieszka. Pograj troche co ty filmów nie oglądałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od takiego dzieciaka mozesz wszystko wyciągnąć. Jeszcze lepsze ! Jak odbierze to powiedz ze nie mozesz dodzwonić sie do (imię meza) i poproś zeby dak ci do telefonu tatę bo masz pilna sprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj już dzwonić nie będę, nie chcę spłoszyć tej osoby. Jutro obiad rodzinny, ja będę kierowcą, mam nadzieje że mąż trochę popije i padnie po powrocie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanow sie czy napewno chcesz to wiedziec poniewaz pozniej przyjdzie najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorwę się do jego telefonu i zobaczę co na nim ma. Jak będę mieć tel to będę mieć też dostęp do fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zastanow sie czy napewno chcesz to wiedziec poniewaz pozniej przyjdzie najgorszesmutas.gif" Chcę. Nie chcę żyć w kłamstwie. Na szczęście nie jestem od niego uzależniona finansowo, blisko mieszkają moi rodzice, którzy na pewno mnie na początku przygarną z synkiem dopóki nie wynajmę czegoś czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super że są jeszcze takie kobiety tzn .nie przesyłają oczu na zdradę męża z/w na dziecko.finanse.mieszkanie itp. Tak trzymaj! Choć życzę aby jednak nie zdradzał : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak Miałem bardzo chciałem wiedzieć i teraz nie mogę się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkosc
I wiesz jiz cos autorko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dobrze wie ale boi sie przyjąć do świadomości PRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką prawdę? Prawda póki co jest taka, że mu nie ufam po tych wszystkich niby niepozornych sytuacjach, które w kupie wskazują na jedno - romans lub pojedyncze zdrady. Wiem, że związek bez zaufania nie ma sensu, ale jednocześnie chcę mieć twarde dowody. Jeśli ich nie znajdę i tak z nim porozmawiam o moich przypuszczeniach i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkosc
Dzialaj jak najszybciej. A jak u was wyglada zycie ontymne? Przepraszam z gory za to pytamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzialaj jak najszybciej. A jak u was wyglada zycie ontymne? Przepraszam z gory za to pytamnie" Normalnie, dopiero niedawno wrócił seks, bo niedawno rodziłam, potem miałam małe problemy ginekologiczne, ale gdzieś tak od 1,5 miesiąca współżyjemy. Tak 4 razy w tygodniu wychodzi. Nie zauważyłam u niego ani kompletnej niechęci do seksu ani nagłego przypływu namiętności, co sie podobno często zdarza, gdy facet zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, czy ten głos niby dziecka to nie był głos kobiety? Przecież mógł być to głos kobiecy. Mnie koleżanki mylą z moją córką gdy odbieram domofon. Zachowuj się normalnie, bądź dla niego miła i uczynna, kochająca:) Jak będzie w domu, to zamów coś znów i poproś o hasło do maila bo zamówiłaś i musisz sprawdzić, niech się zaloguje i sprawdzi:) Zobaczysz reakcję, jak będzie kręcił, nie teraz powiedz, że to ważne i że nie rozumiesz o co mu chodzi, dlaczego nie poda Ci hasła:) Możesz poprosić o hasło do Facebooka bo powiedz, że nie możesz się zalogować na swój a musisz waszej wspólnej koleżance coś przesłać, bądź musisz mu coś pokazać, ewentualnie powiedz, że musisz zadzwonić i nie możesz znaleźć swojego telefonu, albo zostaw telefon u rodziców i potem powiedz mu że zostawiłaś telefon i musisz zadzwonić do mamy, jak będzie sam wybierał numer to powiedz, żeby dał telefon bo musisz jej coś powiedzieć, sprawdzisz tym jego reakcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam autorko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta potrzebuje 4 zwierząt: - lisa w szafie, jaguara w garażu, tygrysa w sypialni i osła, który by za to wszystko zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam, czy są jakieś wieści od autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat szkoda ze umarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem bardzo ciekawa jak sprawy potoczyły się u autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego męża podejrzewałam od jakiegoś czasu o zdradę. W ustaleniu jak dokładnie wygląda sytuacja, z kim mąż mnie zdradza pomogła mi detektyw Skrzypek z Wrocławia. Przedstawiła mi jasne i konkretne dowody, które teraz użyję podczas sprawy rozwodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiodłamsię
I nadal nic nie wiadomo jak zakończyła się ta historia? Ja byłam w bardzo podobnej sytuacji!Nie wiedziałam jak dobrać sie do telefonu męża bo ciągle miał go przy sobie i wtedy zjawiła się moja koleżanka, która poleciła mi wejść na stronę i-mobi pl i sprawdzić historię połączeń i smsów no i wszystko się wydało....jestem już rok po rozwodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważne kto wziął ode mnie to urządzenie, podszył się pod pewną osobę. W momencie gdy śledził mojego męża kamera wszystko uchwyciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×