Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stiger

Biseksualni faceci, pomocy !

Polecane posty

Gość stiger

Jestem bi, mam 19 lat, będąc jeszcze w szkole podstawowej odczuwałem pragnienie (nie wiem czy nazwać to podnieceniem) do dorosłych facetów, na kobiety nie zwracałem uwagi, w okresie gimnazjum dopiero zaczęły mnie podniecać (przy nieustannym pociągu do płci męskiej). Teraz wiem na pewno, że jestem biseksualny. Czuję jednak silniejsze podniecenie do starszych ode mnie facetów, niż do kobiet,a nawet chłopaków w moim wieku ? Jak to było u was, też nie mieliście ojca lub byliście z nim w złych relacjach ? Czy biseksualizm u mężczyzny może być wynikiem braku męskiego wzorca w dzieciństwie ? Znajdę jakiegoś bi faceta na tym forum ? Bo jest ich zdecydowanie mniej niż gejów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenie to jednak marzenie. Pragnienie to jednak pragnienie.

Minęło trochę już czasu od kiedy marzenie zamieniło się u mnie w pragnienie. Ochota na to by popieścić się z drugim mężczyzną. Poczuć to wszystko czym nie jest ciało kobiety. Sieć pełna jest takich poszukujących. Pełna jest także takich co szybko i zaraz by byli na to gotowi. Wiem ale tak nie umiem. Szukam kogoś kto jest w stałym związku hetero i kto marzy aby jedynie czasami otworzyć sobie tę furtkę MM. Kogoś kto jest miły, kulturalny i wyrozumiały. Kogoś kogo da się polubić i pozwoli sobie zaufać. Kogoś kto też może jeszcze nigdy tego nie robił bo nie odważył się ale byłby gotów spróbować w warunkach zapewniających mu wszelkie strefy komfortu.

Jeśli mniej więcej jesteś bliski tego opisu i odpowiada Ci mój wiek 45 lat – napisz. natimrselam@gmail.com
Odpiszę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×