Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin0904

Nie jesteś w moim typie

Polecane posty

Witam kilka miesięcy temu poznalem dziewczynę.Nie powiem ale od razu wpadła mi w oko ;).spędzaliśmy że sobą bardzo wiele czasu,pisaliśmy że soba. Jednak pewnego razu powiedziała mi że nie jeste!m w jej typie i zostańmy przyjaciółmi odpowiedsialw!m jej ok.nie powiem zalamalem się trochę ale nie dałem to po sobie poznac. Dalem sobie spokoj. Nie pisałem. Jednak po dwóch tygodniach ona się odezwała.piszemy że sobą codziennie nawet bylem u niej ostatnio.juz nyslalem ze jestem na dobrej drodze ale jednak skomentowałem jej zdjęcie to mi napisała czy pamiętam o naszych relacjach ze przyjaciele tak sobie nie piszą.mam takie pytanie czy może być coś z tego w przyszłości czy lepiej dać sobie spokoj. Dodam że była w kilku letnim związku ale nie była z niego zadowolona sama mi to mowila. Niedługo zbliżają się jej urodziny i takie pytanie co można jej kupić myślałem o bukiecie różowych róż(ulubiony jej kolor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dwa razy dziewczyna Ci powiedziała że nie jesteś w jej typie to moim zdaniem nie ma co sie pchać w taką relację jeśli Ty się w niej możesz zakochać, ponieważ ona wyraźnie odpycha Twoje sygnały i nie daje ich Tobie. jeszcze to wszystko zależy od tego w jakim jesteście wieku i czy często się spotykacie. na urodziny bukiet zawsze spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem jest tak, że cichy znajomy, czy przyjaciel staje się kimś ważnym dla dziewczyny. ale to nie świadczy o tym że zawsze sie rodzi jakieś uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest ważny dla kogoś to znaczy że nie jest obojętny, a to świadczy o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tymi rozami ? Zawsze to bedzie miło mnie wspominać ;).miałem już dać sobie spokój ale jakas nie moge. Zawsze jak do mnie pisze to od razu poprawia mi się humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak, jakby za Tobą biegała jakaś otyła, brzydka koleżanka, Ty delikatnie powiedziałbyś jej, że nie jest w Twoim typie.. A odzywa się do Ciebie prawdopodobnie dlatego, że podoba jej się, że ktoś za nią tak biega. Nic z tego nie będzie. Spotka przystojnego faceta i Cie oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~żywe_zło
Ja bym oddalił się pospiesznie z takiej znajomości. Ale jeśli chcesz być jej koleżanką, jeśli chcesz wysłuchiwać jej narzekań na facetów, z którymi się spotyka., jeśli chcesz jej doradzać w sprawach sercowych, to proszę bardzo ;-) To jej typ kobiety, która z jednej strony nie chce, ale gdy mężczyzna zwiększy dystans, to sama będzie dążyła do jego skrócenia tylko po to, by dać do zrozumienia jak bardzo facet nie ma u niej szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×