Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Detektyw na Tropie

Achtung wiem czego nie wie nikt i wiem jaką uczelnie skończył MISIEWICZ

Polecane posty

Gość Detektyw na Tropie

:classic_cool: zostałem poinformowany przez mojego zaufanego współpracownika że obiekt dochodzenia kształcił się tam :classic_cool: ... tyryryrtytyryryryr tajemnice ujawnnie na forum :classic_cool: otóż misiewicz podoby trochę do Harrego Pottera jest zauważył ktoś?.. to Harry Potter :classic_cool: przy kości uczeń Dumbledora.. przykrywka dla jego mugolskiej tożsamości jest posada ciecia w Aptece e której poznał miłość i miłość ta dała mu lepszą posadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detektyw na Tropie
więc żyć w konkubinacie homoseksualnym czasem się opłaci❤️❤️👄 i tez to wlasnie tlumaczy dlaczego na forum tak dużo PiSolovelasów.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo detektywie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektywuniu a gdzie uczył się Pertu? W końcu kiedy ma 24 lata i zostaje głównym doradcą Balcerowicza a przed trzydziestką zostaje prezesem banku , kończy tylko rok studiów informatycznych i trzy lata następnych, też nie związanych z finansami ale i tak zakończonych z trudem to kurna Misiewicz przy Petru to Pikuś, pan Pikuś:)Albo i taki Nowak, następny Misiewicz:) Zabawne detektywuniu iluż to Petrusów i Nowaków od Zegarków na długo przed Misiewiczem porobiło kariery zasiadając na stolach, będąc przed trzydziestką ,nie mając kwalifikacji a ty tylko tego pisowskiego szukasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×