Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przyjaciółka

Polecane posty

Gość gość

Cześć Chciałam Was poprosić o radę,najpierw powiem coś o sobie:mam 15 lat,jestem wysoką blondynką,trenuje siatkówkę... I tu się właśnie zaczyna sprawa którą chcę opisać dokładniej.na treningach jest wiele ciekawych osób,ale chodzi o tą jedną-najważniejszą tutaj.chodzi o trenerke...więc to jest tak,że ona ma 30 lat,wiec jest 2× starsza.pozwala mowic do siebie na "Ty" i pamietam nasza pierwsza wiadomosc gdy sie zapytalam o wynik meczu.tak sie rozkrecilysmy a teraz piszemy ze soba codziennie,mimo że ona ma obowiązki i ja też,znajdujemy dla siebie czas..i tu sie pojawia problem bo wszyacy uważają że to jest glupoe co robimy bo gdzie przykaciolka 2× starsza.mnie to irytuje,poniewaz jak jestesmy ze soba szczere i jej nie przeszkadza roznica wieku,to w czym problem? Tym bardziej ze rozmawiamy bardzo swobodnie,z nikim tak dobrze mi sie nie gada.kiedys zaczelysmy gadac o babskich sprawach,fajnie,dowiedzialysmy sie czegos o sobie...ja nie chcialam narzucac tematu,a szczerze mowiac czekalam na ta rozmowe i tak sie sralo ze to ona z takim tekstwm wypalila.prawde mowiac chcialabym jeszcze raz z nią o tym pogadać,tylko nie wiem jak zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×