Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj byłam świadkiem jak kobieta zepsuła wieczór pani młodej

Polecane posty

Gość gość

Byłam gościem na weselu dalszego kuzyna męża. Ślub z powodu ciąży. Chłopak 28 lat, dziewczyna 23, brzuch lekko widoczny. Jako pani młoda wyglądała bardzo ładnie bo na żywo to już niekoniecznie. No ale wiadomo w takim dniu pani młoda jest najważniejsza. Ale... na wesele przyszła też taka starsza para. Tzn. facet z dużo młodszą partnerką, ale jak sie potem dowiedziałam to była jego żona. On już z lekko siwymi włosami. Ale ona. Wyglądała nieziemsko,a le chyba tylko dlatego, że nie ubrał się typowo na wesele tylko jak na kolację biznesową. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć. Poza tym bardzo ładna, zgrabna i wysoka. Jakoś specjalnie się nie anonsowała ale robiła furorę. Każdy tylko zerkał na nią. Po pani młodej widac było, że niezadowolna z konkurencji bo taką skwaszoną miała minę. To tyle. Chciałam się podzielić własnymi spostrzeżeniami.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co poradzisz?? Jak kobieta jest piękna to w byle czym będzie piękna. Zapewne jest obiektem zazdrości wśród pasztetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyróżniała się z tłumu bo ubrała się elegancko a nie jak typowa baba na weselu w loki i czerwoną sukienkę plus baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je.bać żydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest ładny to nawet w worku na ziemniaki dobrze wygląda. To co miała się oszpecic bo panna młoda brzydsza? Poza tym jak na kolacje biznesowa czyli jak się ubrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, ładnemu we wszystkim ładnie. Miała elegancką sukienkę beżową. Do tego taki długi żakiet, szpilki i niski kok, ale bardzo ładny. Naprawdę wyglądała jak z okładki jakiegoś magazynu. Na tle innych bardzo się wyróżniała. Ktoś tu dobrze zauważył, że na wesela chodzi się w przeważnie błyszczących czerwonych sukienkach, falbany, tiule, loki, czyli wieś tańczy i śpiewa. A tu taka dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to jest jak sie bierze slub z powodu ciazy, a wiele kobiet w ciazy dobrze nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×