Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

aborcja

Polecane posty

Gość gość

musze dokonac aborcji ciezko mi ale nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mezczyzni sa w wiekszosci przeciwni aborcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam juz trojke dzieci najmlodsze ma rok nie dam rady facet imprezuje na weekendach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie chce tego wczoraj mnie uderzyl w brzuch zaczelam plakac i grozic policja to mi zostal wielki siniak na ramienu odejde po zabiegu od niego nie mam juz sily z nim walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj na adopcje, może to przyszły Bill Gates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabijaj swojego dziecka! Oddaj do adopcji, niemowlaki są bardzo chętnie adoptowane, ktoś je pokocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do adopcji to się nie da ja 9 miesięcy pod sercem i widzisz na świecie a dzieci oddane mają tylko 5 % szans na normalne życie nie na patologie żadna matka nie chce dla dziecka takiego życia więc wybierają aborcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:04 Nie dla tego wybierają aborcje. Mają poprostu chęć zabijania i dlatego abortują, bo za takie morderstwo nie otrzymają kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja czasami to jedyne wyjście ale trzeba pamiętać zawsze ten stan przed zabiegiem dlaczego... bo później przychodzą myśli i smutek żal do siebie i otoczenia że się zdecydowałyśmy i nikt nas nie powstrzymał w niechcianej ciąży jest nam 2 osoba potrzebna a jej często nie ma pamiętaj że myślami będziesz wracać najgorzej pierwsze 2 miesiące teraz potrzebujesz wsparcia a później miłości drugiej osobie aby poradzić z uczuciami do siebie ludzi którzy wiedzą o twojej sytuacji poczytaj sobie o wybaczeniu nawet Bóg wybacza kościół prowadzi takie seminaria dla kobiet np. w Licheniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MOŻNA nikogo potępiać niech rzuci kamień kto jest bez winy każdy zrobiły w swoim życiu co można potępić albo zrobi życie jest długie i nieprzewidywalne nawet jako dziadkowie i babcie kiedyś swojej 16 letniej wnuczce to doradzicie jeśli tego nie przeżyłeś nie wiesz co zrobisz nie możesz sobie ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki abortczynie to nie ludzie, to Świnie. Chore morderczynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w związku to ja byłam przeciwko a mąż za mamy już 2 dzieci nalegał nalegał tłumaczył tłumaczył słowami teraz z jednej strony żałuje n drugiej się cieszę że podjęłam taką decyzje a nie inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w związku to ja byłam przeciwko a mąż za mamy już 2 dzieci nalegał nalegał tłumaczył tłumaczył słowami teraz z jednej strony żałuje n drugiej się cieszę że podjęłam taką decyzje a nie inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda że kobieta ma ostateczny głos w tej sprawie ale od partnera bardzo dużo zależy to on może wpłynąć na zmianę decyzji tak naprawdę decyzja jest 50 na 50 tylko o tym zapomina się do ciąży potrzeba dwojga i do decyzji też podejmowana jest wspólnie jak mężczyzna cieszy się z dziecka i ma oparcie w nim to kobieta zmieni zdanie taka rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. A jak to zrobisz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morderczynie????????????? no kościół mówi że od 1 dnia ciąży to człowiek to dlaczego 26 tyg kiedy się urodzi martwe dziecko nawet nie chcą pochować jak człowieka nie mówiąc o chrzcie zastanówcie się co wypisujecie dostajecie płukankę mózgu i to powtarzacie włączcie myśtenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wyjechać po za nasz chory kraj tam jest legalnie bezpiecznie w szpitalu kosztuje tyle samo co u nas a nawet taniej są strony internetowe dzwonisz do takiego szpitala unawiasz termin w czechach i na słowacji przez telefon się dogadasz mowią choć trochę po polsku też są na ich stronie informacje po polsku tylko w 3 krajach Europy aborcja jest zabroniona POLSKA, WATYKAN I BELGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 Tak uważam ja, a z****** kościół i katole mało mnie obchodzą. Zabijają, więc są morderczyniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz być pewna co robisz poczytaj sobie "koniec milczenia "tam są historie kobiet nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym tygodniu jesteś i czemu jedziesz do Słowacji zamiast kupić tabletki wczesnoporonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś wierząca będzie ci ciężko wtedy najlepiej znaleźć ukojenie w modlitwie za małe ziarenko będziesz musiała przejść żałobę rozmowa z księdzem wiem że osoby które są przeciwnikami będą to wyśmiewać ale nasza wiara uczy miłosierdzia i wybaczania a ten kto potępia nie jest lepszy od kobiet które zdecydowały się na ten trudny krok w swoim życiu Pan Jezus UMARŁ ZA NASZE GRZECHY NA KRZYŻU on nas kocha zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morderca też człowiek i czasami bardziej wartościowy od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poważna sprawa nie patrz na męża bo to jakaś popierdulka. Nie zabijaj. Skoro już jest ta ciąża to nie usuwają. Przemyśl to raz jeszcze na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mordercą też możemy nazwać osobę która zabija kurę lub ją jedzą to też żyjące oddychające stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkur/wia mnie to pierdo/lenie mocherow nie usuwaj przemysl to i inne p*****l/enia. Mocherze to daj mi kase na dziecko i dawaj co miesiąc. To wasze ujadanie. Wiadomo że jeśli ktoś tego chce to myślał milion razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakąkolwiek decyzje podejmiesz to zawsze będziesz żałowała tyko w innych sytuacjach ale zrób to co serce mówi a nie rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie prawdę w Polsce co 20 kobieta podjęła się aborcji tylko o tym nie mówią bo się boją potępienia od ludzi którzy nie znają życia i słuchają ludzi co mają koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×