Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szumbu

Prezent Gwiazdkowy dla Żony

Polecane posty

Gość Szumbu

Witam Szukam prezentu dla Żony na święta, szukam czegoś nie praktycznego nie chcę kupować Żonie piżamy, skarpetek czy tym podobnych chciałbym kupić jej coś z czego będzie się cieszyć a czego sobie nie kupi (bo powie że to zbędny wydatek lub coś w tym stylu). Szukałem czegoś w internecie i znalazłem zestaw do paznokci hybrydowych, hydromasażer do stóp ale może któraś z Pań mi coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy podpowiedzieć, chociaż podejrzewam, że jako mąż najlepiej znasz swoją żoną i najlepiej będziesz wiedział, co ją ucieszy. Możesz kupić perfumy, biżuterię, piękną bieliznę albo jakieś dodatki typu pasek albo apaszka. Możecie też zaszaleć razem, np. wykupując sobie voucher na dzień w SPA. Klasycznym, niezawodnym pomysłem będzie też zakupienie jej książki ulubionego autora albo płyty z ulubioną muzyką. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej polecam voucher upominkowy do zrealizowania w gabinecie kosmetycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy ile po slubie lub jak kto woli jak wam się układa, ja swojej kupuję "na zgodę" pościel w kwiaty są po prostu piękne a później razem w pościeli poprawiamy sobie humor i jest świetny relaks, nigdy się nie interesowałem czymś takim i nigdy mi nie zależało ale teraz to już jak tradycja od siebie dodam, że lepiej mi się nawet śpi pod piękną pościelą a nie pasami czy kratką jak kiedyś, ja kupuję na http://www.elway.biz/ zresztą sam zobacz, wzory są mega wypasione a dla kogoś kto jeszcze tego nie widział to pomysł na super prezent, bardzo polecam taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka8512
Zestaw do paznokci hybrydowych to bardzo dobry pomysł, pod warunkiem, że Twoja żona maluje paznokcie. A może np. lubi czytać? Jeśli tak to może kup jej http://aros.pl/ksiazka/pakiet-daringham-hall ? Mnie te książki bardzo się podobały więc pewnie i jej przypadną do gustu. Lekkie i niezobowiązujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczin
A może zestaw jakichś dobrych garnków? Nie marudziła że ma zły sprzęt w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolla09
Możesz kupić żonie coś praktycznego, jak wiesz, że czegoś potrzebuje, a zawsze szkoda jej pieniędzy by to kupić :P Jeśli ma wszystko to może coś dla urody - popularne są produkty z kolagenem - wiodącą tutaj marką jest Colway, a ich kosmetyki można dostać na https://kolagenspa.pl/ - jeżeli nie przepada za kosmetykami to może coś z ubrań, albo voucher to SPA? Sam musisz wiedzieć co twoja żona lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agipo
Byle nie było to coś w rodzaju garnków czy jakiegokolwiek sprzętu kuchennego. Ja, jako kobieta, chciałabym dostać typowo kobiecy prezent :) Na przykład dobrą książkę (fajnym pomysłem na prezent będzie najnowsza książka Katarzyny Michalak "Leśna polana") kosmetyki, perfumy, biżuteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masztowa
Ja tam bym się z dobrych garnków na pewno ucieszyła, ostatnio myślę o wymianie moich starych z pourywanymi rączkami i zastanawiam sie własnie na tymi z potrójnym dnem gerlacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluszaa
Książki zona sama sobie kupuje. Zastanawiam się nad lampka na biurko taką LED AJE-RAINBOW RGB marki ActiveJet. Ma cudownie podświetlaną podstawę w kształcie kuli z wyborem całej gamy barw. Spełnia także funkcję lampki nocnej. Jest zarąbista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w tym roku zrezygnuj z banalnych prezentów jak kosmetyki czy perfumy i podaruj swojej żonie naprawdę fajny prezent, jak wizyta w salonie piękności, gdzie podda się kilku zabiegom czy pójdzie do fryzjera, co o tym sądzisz? Bardzo dobre opinie zbiera Denique , gdzie sama często chodzę. Miła obsługa i pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś bon podarunkowy do perfumerii czy drogerii, wtedy żona kupi sobie to na co ma ochotę, albo jakąś droższy kosmetyk, na który do tej pory nie mogła sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zegarek? Zobacz na stronie https://e-zegarek.pl/ Piękne i tanie są. Wszystkie markowe, znanych producentów. Jest tam też dział z biżuterią. Zawsze coś możesz tam wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je dostałam rok temu na Gwiazdkę od męża bon podarunkowy do gabinetu kosmetycznego - powiem Wam, że nawet wybrał najlepszy salon w Poznaniu, w którym miałam ogromny wybór zabiegów i kosmetyków. Dla mnie to był najlepszy prezent :) Aha ten salon to www.beautypremium.pl można tam kupić bony na jaką kwotę się ma ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci bym zaproponowała świetny zegarek. Możesz teraz spróbować wygrać taki tu - http://j76rz.getlink.gq/Qaw można też kupić, ale warto spróbować szczęścia. Polecam i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolenka
moim zdaniem podarowanie komuś karty upominkowej albo pieniędzy to pójście na skróty...poczułabym się, jakby ktoś miał mnie w d.... bo nawet nie chce mu się poszukać jakiegoś fajnego prezentu. ja w tym roku zażyczyłam sobie kindla, którego wypatrzyłam w sferisie, grzeczna byłam przez cały rok, więc mam nadzieje że dostane upragniony prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek124
niekonwencjonalne pomysły na prezent zarówno dla kobiet jak i meżczyzn znalazłem na http://sztukawyceny.pl/. też zastanawiałem sie co tu tej swojej ukochanej żonce tym razem zaserwować. przy okazji kupiłem od razu prezent na urodziny:) poszedłem za ciosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszym prezentem będzie vocher do spa. Taki upominek kosztuje, ale jak sam piszesz żona nie wydałaby pieniędzy na taką przyjemność uważając, że to zbędny wydatek. Kiedy już dostanie z pewnością nie będzie protestować, a wprost przeciwnie sprawi jej to radość (nie ma nic bardziej zadawalającego jak zachwyt i uśmiech na twarzy osoby obdarowanej). Salony wychodzą na przeciw klientom i oferują w tym czasie świąteczne pakiety jak np. http://www.goodtimedayspa.eu/promocje/swiateczne-pakiety-na-twarz-i-cialo gdzie dostaniesz jeszcze rabat. Prezent pięknie zapakowany tylko położyć pod choinkę. A po przed świątecznym haosie takie zabiegi bedą wyjątkowym relaksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anteeek`
Ja swojej żonie kupuję zawsze kosmetyki i nigdy nie była niezadowolona z nich. W tym roku kupiłem kilka produktów z Repechage, bo mają akurat spore promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość textu
Kosmetyki to już zostawcie niech kobieta sama sobie wybierze :P lepiej kupcie coś co zostanie jej na długie lata. Ja w tym roku kupuję jej zestaw pięknych sztućców gerlachowskim bo mamy nową kuchnię także na pewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę szaleństwa ;) Ja narzeczonej kupiłem lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly ;)Była mocno zaskoczona, ale prezent jej się podobał :) Polecam takie atrakcje, bo bardziej zapadają w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×