Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koronki na jedynki?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, niedługo mam mieć pilowane dwie jedynki pod koronki porcelanowe. Czy ktoś może mi powiedzieć ile czeka sie po spilowaniu na koronki właściwe? Zastanawiałam się nad "koronkami tymczasowymi" ale stomatolog powiedział, ze to jest zbędny wydatek. Jeśli ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami, byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zakładał koronek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gabinecie, do którego ja chodzę robią korony na jednej wizycie... Mam dwie i spędziłam u nich ze 3h tylko. Wyszłam z zębami. To Dentistica w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam nad koroną, w sumie powinnam już się tym zająć, ale jakoś zawsze brakuje mi czasu albo zapału... Siostra ostatnio robiła w klinice Dent-SM u dr Jakubowskiej, http://www.dentsm.pl/protetyka-warszawa, była bardzo zadowolona, więc ja pewnie też pójdę w to samo miejsce, aby było sprawdzone. Muszę się w końcu zapisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koronki na jedynki to bardzo dobra sprawa. W końcu jedynki to najbardziej widoczne zęby i jakoś estetycznie muszą wyglądać ;) Bardzo dobrymi specjalistami w zakresie koronek i tego typu rzeczy jest gabinet stomatologii Stomapol z Warszawy. Wszystko czym się zajmują - na wysokim poziomie można poczytać sobie na stronie http://stomapol.eu/ Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak jak poprzednik/czka zakładałam koronki w Stomapolu i również mogę polecać ten gabinet. samo zakładanie trwało jakieś 2-3 godziny i po sprawie, tak więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam dużo ten temat i byłam ostatnio w Stomapolu, bo tak zachwalaliście, a ja miałam tam najbliżej. Faktycznie gabinet na wysokim poziomie i stomatolodzy mili i kompetentni. Szybko i bezboleśnie mi zęba wyleczyli, a inni mówili, że jest do usunięcia,a w Stomapolu dali sobie z nim radę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam koronki w Fabdencie, http://www.fabdent.pl/uslugi/protetyka/korony. Nie żałuję, ząbki zrobione starannie i bardzo estetycznie, w ogóle nie widać, że to koronka :) Współczesne technologie i sprzęt stomatologiczny pozwalają naprawdę czynić cuda, jeśli chodzi o protetykę czy stomatologię estetyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja robiłam koronki w Stomapolu. Wszystko bardzo ładnie się wyleczyło i ładnie przyjęło. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko AMMED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Jakubowską do takich zabiegów. Przyjmuje w Dent-SM, to jest na Bemowie. Zobaczcie sobie pełną ofertę na ich stronie, http://dentsm.pl - warto sobie poczytać o różnych możliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkasz gdzieś blisko Tarchomina lub w samym Tarchominie to masz tam Stomapol, do którego ja też chodzę. Robią tam koronki, implanty, i całą stomatologię estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie zależy gdzie się mieszka. W której części warszawy np. Ja mieszkam na Białołęce i najbliżej mam do Stomapolu, a tam naprawdę kompleks badań jest i zwykła stomatologia jak i estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koronki robiłam sobie w Stomapolu. Bardzo dobra robota! Cena też by la całkiem ok. Wszystko się dobrze trzyma. Nie ma zadnych luzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zęby trzeba dbać od małego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale jeśli ktoś mimo dbania po prostu ma je słabe, wtedy potrzeba dobrego gabinetu stomatologicznego. W moim przypadku jest to Stomapol na Myśliborskiej. Tu mam wszystko, co moim zeębom potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego protetyka to warto zapoznać się z citydent.lublin.pl. W tym punkcie mają bardzo dobre ceny i super robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli mieszka się w Warszawie, to zdecydowanie Stomapol na Białołęce. Nawet z centrum ludzie tam dojeżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unicz
Musisz mieć piłowane jedynki? Coś okrotnego. Nie rozumiem jak można piłować zęby. Zależy gdzie trafisz. Ja byłem w gabinecie http://www.konin-dentysta.pl i tam pomogli mi uratować zęba, którego w innym gabinecie dentysta spisał na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałem zęby w Stomapolu na Tarchominie. Gabinet wygląda tak okazale, że napewno wszelkie inne zabiegi też tam robią. popatrzcie sobie na stronę internetową. Wystarczy wygooglać Stomapol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze ktoś się wypowie na temat Stomapolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę coś nie coś powiedzieć, bo mój tata robił tam sobie protezę szkieletową. Leży ładnie. Nic nie uwiera. Jest wygodna. Cenowo jakoś to chyba rozłożył na raty. W Stomapolu mają całą gamę zabiegów stomatologicznych. te podstawowe również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

podaję namiar na profesjonalną klinikę 22 394 70 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Skontaktuj się z doktorem Bilskim. Bardzo doobrze robi koronki, a nie przepłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie słuchaj reklam.Ja nie mialam pilowanych zebow.Po prostu nalozyla mi kompozyt na zeby i mam biale choc matrwe.Zapytaj dentysty.Bez meczenia zębów,polozyla bialy kompozyt i uformowala.Niewiele pieniedzy i jakosc na kilka lat.Jestem po 30-ce.Jak bede starsza pomysle o licowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 6.06.2018 o 22:06, Gość gość napisał:

o zęby trzeba dbać od małego!

Ja ktoś ma z natury słabe zęby, to potrzebuje bardzo dobrego dentysty, by dobrze wyglądać. Z zębami nie ma żartów. Trzeba mieć też dobrą klinikę. Moja to Stomapol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×