Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dyskusyjne

renta a praca i rownouprawnienie

Polecane posty

Gość Dyskusyjne

Sytuacja wyglada tak: Przez 3 lata ciezko chorowalam. Mialam prawo do renty jednak znajomi mi odradzali ze wzgledu na to ze przy rozmowie o prace bede musiala powiedziec o tym pracodawcy (studiowalam jeszcze przed i po chorobie). Bo oczywiscie wiadomo ze choroba w zyciorysie to wielki minus dla pracodawcy. Teraz juz skonczylam studia i pracuje. Rok bylo dobrze i ostatnio mialam duzo stresu w pracy. Czulam sie zle zdrowotnie. Nadal czekaja mnie 4 lata leczenia abym byla zdrowa. Nie poruszam tego tematu. Rente dostane jezeli zloze wniosek. Bym pracowala 7 godzin miala wiecej przerw i dodatkowe 400-500 zl. Płace wypłacałoby państwo. Mam pytanie jak to wyglada oczami pracodawcy ? Moi znajomi po tej chorobie pracuja w biedronkach na kasie a ja mam prace ktora uwielbiam. Jezeli mialabym poniesc przykre konsekwecje z powodu np. Nie dostac podwyzki lub cokolwiek innego to nie chce tej renty aczkolwiek uwazam ze mi sie ona nalezy. Co uwazacie na ten temat ? Czy takie osoby sa dyskryminowane ? Czy znacie sytuacje pozytywne lub negatywne zwiazane z taka sytuacja ? Co byscie zrobili na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pracujesz to nie jesteś taka chora żeby mieć rentę cwaniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan zdrowia stwierdza lekarz. Wszystko bym oddala zeby mi sie to nigdy nie przydarzylo. I sie boje bo jak mi wroci to wypadne z zycia na okolo 3 miesiace i znowu przezyje ten koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na mysli orzeczenie o niepelnosprawnosci dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×