Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krisszper

Umówię się na seks z Kobietką, kraków

Polecane posty

Gość krisszper

Przystojny, miły i pewny siebie 22 latek szuka chętnej Kobietki do lat 40 na seks w Krakowie. Tylko zadbane Kobiety! :) w grę wchodzi dyskretna przyjaźń, niekoniecznie tylko seks :) nie liczę na sponsoring, nie potrzebuje go.Kobiety realne, szukające odskoczni i przygód zapraszam na mail, napisz coś o sobie, podeślij zdjęcie sylwetki, chętnie poznam i kto wie, może zostaniemy przyjaciółmi? :) p.s ogłoszenie jest prawdziwe, nie jestem robotem, wirusem, oszustem itd, jeżeli mnie zaciekawisz, poznasz mnie :) krystianszpera@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Casting robisz,, jeśli mnie zaintetesujesz,, to Cię wybiorę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisszper
nie chodzi o casting, bardziej o uniknięcie zboczeńców podających sie za kobiety lub innych skrzywionych osobników :) Zależy mi na tym by poznać rzeczywiscie istniejaca Kobietę, która w pewien sposób mnie sobą oczaruje, nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że masz tylko 22 latka, gdyby więcej próbowałabym Cię oczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisszper
jeżeli wiek dla Ciebie to wyznacznik pewnych doświadczeń, to gwarantuje Ci że nie byłabyś zawiedziona, może warto spróbować? ;) Nie chciałabyś wpuścić trochę świeżych emocji do swojego życia? zastanów się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisszper
Drogie Panie z Krakowa co z wami? :) Żadna nie ma ochoty na odrobinę przygody i przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Tobą? Fakt, że uważasz się za przystojnego ma spowodować wysyłanie do Ciebie zdjęć sylwetki? Naiwnych szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chetna ale maz wyjezdza dopiero w przyszlym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof a Ty żyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisszper
Użyłem sformułowania Kobietki jako formę zdrobnienia i nie miało to wyrażać mojego braku szacunku do płc***ięknej, wręcz przeciwnie. Kobietki ponieważ określiłem przedział wiekowy dość szeroko jeżeli zdążyłeś zauważyć. To ze pozwoliłem sobie na określenie tego ze jestem przystojny, cóż.. mam wiele koleżanek, moje relacje z kobietami zawsze były dobre i conieco od nich usłyszałem do tej pory. Oczywiście nie zamierzam się tutaj przechwalać. Napisałem tego posta by zwrócić uwagę potencjalnie zainteresowanych Pan, nie widzę niestety innej szansy na nawiązanie kontaktu niż w ten sposób, a tym bardziej na upewnienie się z kim tak naprawdę mógłbym mieć do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisszper
Skoro mąż wyjeżdża w przyszłym tygodniu to może za ten czas poświęcimy na rozmowę? Napisz na mail, chętnie z Tobą pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×