Gość agneska458 Napisano Listopad 24, 2016 Uczy się ktoś z was hiszpańskiego? Możecie polecić jakąś szkołę? W warszawie znalazłam tą http://gbenglish.com.pl/kurs-hiszpanskiego-warszawa . Znacie może? Ktoś z was do niej uczęszcza? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach