Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana987654321

Zdradzil

Polecane posty

Gość Załamana987654321

Witam, jestem z moim partnerem ponad 4 lata. Wczoraj kiedy wróciłam z pracy nie było go w domu, wrócił dopiero około 5 rano. Myślałam ze miał z kolegami męski wypad na miasto. Rano niestety nie zdążyłam z nim porozmawiać bo sama miałam na ranna zmianę do pracy. Dzisiaj wracam, on śpi pijany. Sprawdziłam mu telefon a w nim zdjęcie, zrzut z ekranu strona z anonsami erotycznymi i zdjęcie dziewczyny z numerem telefonu, która przyjmuje w dzielnicy w której mieszkamy. Zdjęcie zrobione przed 23 wczoraj. Jestem przekonana ze tam spędził swoją noc. Jestem załamana. Chce mi się płakać, a serce mi wali jak oszalałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawał by w domu nie szukał by na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana98765431
Nigdy nie odmawiałam mu sexu, wręcz przeciwnie. Chce mi się płakać, czuje się jak zwierze złapane w pułapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Której by się tu nie spytać to każda twierdzi że jest demonem seksu. Wasi faceci jakby to słyszeli umarli by ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się tymi głupimi odpowiedziami. Twój facet jest idiotą. Zawiódł twoje zaufanie. Pytanie co z tym zrobisz. Wybaczysz czy rzucisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana987654321
Nie wypowiadam się za inne kobiety. Demonem seksu nie jestem, ale bardzo go lubię i niczego nie odmawiałam swojemu facetowi. Jest się razem między innymi po to, żeby razem się siebie uczyć nawzajem i być na siebie otwartym. Nie wiem co mam zrobić. Mam tyle myśli w głowie. Jestem przekonana, ze jak mu jutro pokaże to zdjęcie to się wszystkiego wyprze. Będzie udawać idiotę. Najlepsze jest to, ze kilka dni temu nawet z nim o tym rozmawiałam to powiedział, ze jakby chciał mnie zdradzić to najpierw by się ze mną rozstał i nie komplikował mi/nam życia. Czuje się jak idiotka. Wiedziałam ze nikomu nie można ufać w Stu procentach, ale i tak czuje się jak przegrana. Jakbym sama siebie oszukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może on nie zdradził? Może jest jakieś wytłumaczenie? Nie bronię go i nie jestem naiwna,ale może warto z nim pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana987654321
To po co mu było to zdjęcie? Co mi powie? Ze dla kolegi? Czy się rozmyśli i tuła po dzielnicy do 5 nad ranem? Może jeszcze jakaś inna bajkę wymyśli która mi nie przyszła do głowy. Brzydzę się go. Nie uwierzę już w żadne wytłumaczenia. Może to nie pierwszy raz, ale tym razem był za mało ostrożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykaż trochę cierpliwości i upewnij się na 100% tylko dyskretnie jeśli cię zdradza to kopa w zad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co powie i jaka jest prawda. Jeżeli zdradził to koniec, ale musisz mieć pewność. Pogadaj z nim, poszukaj dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana987654321
Teraz śpi pijany. Najchętniej bym już dzisiaj przywaliła. Jestem cierpliwa bo dam mu się jeszcze wyspać przed burza, która jutro go czeka. Znam go i wiem że będzie się wypierać. Nie jest mi łatwo i czuje ze dzisiejsza noc będzie nieprzespana. Powie ze sobie coś ubZduralam i to jakiś żart ze strony kolegów albo jeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana987654321
Już mu ustawiłam tapetę w telefonie z rym zdj. Obudzi się, pierwsze co zrobi to sprawdzi na telefonie która godzina, a tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie tak na razie udawaj że nic nie wiesz i spokojnie zbieraj dowody bo jak zrobisz awanturę to on będzie bardziej ostrożny i nie udowodnisz mu niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_xx
nie prwada ze jaby nie brakowalo by mu w domu to by nie zdradzil, moja baba ciagle nie chce sexu, a zdradzal mnie na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana987654321
Ale co mam mu jeszcze więcej udowadniać? Brzydzę się nim. Dwa dni temu jeszcze uprawialiśmy seks, a tu znajduje takie zdj.? Nie będę ukrywać ze wiem. Nie umiem i nie chce. Ma się do mnie rano przytulać itd nie zniosłabym tego. Jak tylko rano wstanę to mu powiem ze to koniec i nie chce go więcej widzieć. Nie się pakuje może Pani z ogłoszenia go przyjmie. Tylko nie wiem na ile nocy starczy mu pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę , żeby spędził z nią noc. dziewczyny z anonsów raczej nie przyjmują na nac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie musiał poszukać takiej która przyjmuje z nocowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×