Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niemam już sił żyć powoli

Polecane posty

Gość gość

Kochałem kobietę z początku jej nie umiałem docenić drugi ja bardziej docenił biegał za nią i nawet nie pozwolił nam się poznać . starałem sie próbowałem czasem wracać z nia po zajechać le tamten był pierwszy i on z nia często wracał nie wiem czy mieliśmy w 3 ja odprowadzać do samochodu zdygałem sie w tym miejscu . ale ona go całowała na pożegnanie a nam jakoś nigdy się to nie udało próbowałem będąc sam na sam ale juz było za późno. potem przyszła zazdrość nie nawisc oto ze on ja dotykał aja nie umiałem i zaczęło bolec blisko rok to boli . najgorsze jest to ze uważam ja za jedna osobę której mogłem zaufać ;/ na studiach . czas mijał przyszły wakacje 2 miesiące cierpiałem w 3 odpocząłem ale znowu powróciło pisałem i pisze czasem zboczone teksty do kobiet na gg .kiedyś koledze powiedziałem ze jej posłałem gołe zdjecie ze sie pokłóciliśmy ale on to zaczał wykorzystywać i mnie wyśmiewać i uważać za kogoś gorszego .Czas mija kolejni koledzy zawodzą juz wsumie nikomu nie ufam a moja depresja coraz bardziej sie nasila .próbowałem z jednym kolegom był w miare w porządku ale jak go ostatnio zapytałem czy słyszał jak ktoś mnie obgadywał to napisał ze nie ale potem ze nie chce się wtrącać ale to on nie zaczął tej rozmowy w sensie ten gostek co o nim była mowa . i jak pisałem ostatnio z nia i mówiłem o inym koledze ze on jest ze mna to ona mi napisała ze jestem w błędzie ;/ i w zasadzie nikomu nie ufam juz !;/ moze chcą mnie zniszczyć może mnie tak nienawidzą całkiem możliwe dlatego nie cierpię studi i tego miejsca nie na widze za niedługo sesja i nie mam nikogo z grupy mnie wyrzucili bo coś gdzie nie trzeba na pisałem. a ona no coz czasem podejdzie zbliży sie kumnie ale tak z nim po zajęciach wróciła on coraz bardziej pewny siebie aja wykończony psychicznie juz. szczerze nie na widze o powoli nie wiem jakie ma zamiary ale coś czuje że chce teraz pokazać kim to on nie jest az mam ochotę mu wpierdolić ale nie mogę. wie ze jestem mieki jak cipa bez sensu najlepiej byłoby sie zabić chyba najlepsze wyjście :( nie mam s kim o tym pogadac nikomu niema co ufac ona mi nie odpisuje ja sie na nowo zakochałem od nowego roku przede mna jeszcze 7 miesięcy nauki po 2 miesiącach jestem totalnie zniszczony on tak mi juz nie odpisuje od 5 miesięcy czasem jak sie zegnam i tak serio ze już odchodzę to coś napisze apotem dalej nie odpisze .. co mam zrobic skoro juz nie mam sily ? z ojcem sie pokłócić moze by mnie wyśmiał przy okazji ..on też mnie strasznie nielubi i raczej tępi . jedynie mama ale znia nie umie rozmawiać tak bliżej . dzisiaj jak coś ponuro mówiłem to tata powiedział kiedy skończysz miałczyć i sie żalić czy coś w tym stylu. bez jakiego kolwiek sensu to wszystko jest bez jakiego kolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie roznosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja pozwyzywam . pusciły mi nerwy niechce tego ale nieumie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpierdala mi coraz mocniej,,Wiesz co ci powiem opis jest zakrutki. byjcie sobie razem róbcie naisiłe na pokaz wszystko . śmiejcie sie zinych dla zabawy jak jedni z gorszych ..haha watrubka kurwa anie watrubka ! jebany huj takiego go kochasz ? głupiego debila który cie siła obmacywał wiedzac ze cie kocham który wyśmiewa inych by wybielić siebie amoze cie to kreci że mnie moze tak ponizac moze cie to cieszy ! widac że cie to radowało zawsze jak znim wracałas aja jak skruszony kundelek biegalem zatoba aty mnie mamilas dobrymi słowami ale nigdy sie domnie niezblizyłas nigdy niepocalowałas chcoc sie staralem co taki on lepszy ? czy poprostu kręci cie jak ktoś ci okazuje przemoc ..totalnie mnie spierdoliłas najgorsze ze natym pojebanym athu tylko tobie mozna było ufac xxxx to tez ściemnia coś też woli pawełka zasranego a sie zesrajcie z tego szczęścia zasranego . bawcie sie natych posranych andrzejkach wkońcu miałem przyjsć na impreze ale nie podałas adresu bo pewnie ten obmacywacz tam był wtedy. on mugł przyjsć na ciasto do ciebie ja nie nigdy nanic mi niepozwoliłas to po kigo huja stajesz zaraz przede mna albo sie zblizasz jak tak mnie nie kochasz masz w dupie bo nie chce ci się zemna porozmawiac ! BO TO KURWA NIEMA sensu a on ma sens zawsze pewnie mu opwiadasz omnie cojakiś czas i macie zabawe zemnie jaki to debil jestem skurwiel . jebane studia . zapominałem otobie miałem to gdzies i byłoby ok to musiałas wtedy stanac przedemna blisko mnie i znowu mi odjebało ..To jak dla niego wszystko zrobisz to dajcie mi do holery spokój . jak ci tak nanim zalezy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia zawszona miłosć nieda sie normalnie zapomniec bedac wobecnosci osoby która sie kocha nadodatek wszyscy to zdrajcy codrugi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znienawidzi mnie i zostane zupełnie sam masakra jakas cozemna to zrobilo to ja niewiem eh szkoda gadac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabic sie byloby naj lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebać picie muj ojciec był alkocholikiem wale to sam se pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noi koniec jeszcze został problem ze studiami ze ini beda mnie tepić napewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecierpie kobiet lepiej nigdy się niewiazac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy sie niezakochujcie . kobiety to potwory wkońcu beda szantażowac znajda inego szkoda gadac my tez niesa dobzy najlepsze biedne kobiety są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×