Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak okazywać czuło§ć facetowi

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam problem z okazywaniem uczuć. Kocham mojego faceta. On jest bardzo czuły dla mnie. Przytula sie sam od siebie,całuje, mówi mi że mnie kocha i że chciałby żebym była dla niego czuła. Bo jestem kompletnym jego przeciwieństwem. Mam ochotę na okazywanie uczuć ale sie tego boje. Odpycham go od siebie. Często prowokuje kłótnie. Nie przytulam go a o tym żeby mu powiedzieć że go kocham można zapomnieć. Bardzo chce sie zmienić. Ale jak? W jaki sposób moge okazać mu czułość, uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczka-dziwaczka z ciebie. Kobieta która nie lubi czułości i skąpi ich swojemu facetowi. Długo ten związek nie pociągnie jak będziesz taką królową śniegu. Trauma z rodzinnego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to drapać delikatnie po jajkach, zobaczysz jak szybko staje mu kuśka, i możesz mu zrobić laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goś© 19:02 daruj sobie... Jesteśmy ze sobą 2 lata i od zawsze jestem nieczuła dla niego. Dla innych facetów potrafię...dla niego nie niewiem dlaczego a kocham go najbardziej na świecie. Może i jakaś trauma jest..bo w rodzinie była zawsze przemoc i chamstwo od wszystkich ..zero czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tu się bać? Nie zdziw się jeśli któregoś dnia odbije ci go inna kobieta, taka która okaże mu odrobinę ciepła i zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jestes DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli powód znamy. Atmosfera z domu rodzinnego. Ale jednak to mu się dziwię że aż 2 lata tak wytrzymał. Ja bym nie mógł. Jak się nie przełamiesz i nie ogarniesz szybko w tym temacie , to fakt kobieta która okaże mu zainteresowanie i czułość z łatwością ci go odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w jaki sposób moge okazać mu czułość żeby nie było przesadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeja:-( postaw się na jego miejscu. Jak byś się poczuła? Przez 2 lata, to chyba można już zaobserwować co uszczęśliwia drugą połowę, a co nie. Skąd mam to wiedzieć, jak nie znam człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, po dwóch latach to raczej nic nie będzie przesadnie ;) Wyluzuj i idź na spontana, przecież nikt Cię przez internet nie nauczy czułości ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co? Mam tak poprostu do niego podejść i go przytulić? On nie raz mówi żebym go przytuliła czy pomiziała po głowie bo to lubi...ale ja nie potrafię..wstydze sie..przytulaśna jestem jak jestem naj****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty się lepiej za związki nie bierz, a już broń Boże nie rozmnażaj się, bo dziecko to dopiero potrzebuje czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 8 miesięczne dziecko i dla niego jestem bardzo czuła..dla kota potrafię by© czulsza niż dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Napisałaś,że dla innych facetów potrafisz być czuła a dla niego nie. Rozwiń tę myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie okażę czułość i troskliwość facetowi, ale problem w tym, że go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odpycham go od siebie. Często prowokuje kłótnie. Nie przytulam go a o tym żeby mu powiedzieć że go kocham można zapomnieć." To lepiej daj mu spokój. Zwłaszcza że " Dla innych facetów potrafię...dla niego nie niewiem dlaczego " Po co masz chłopakowi psychikę rypać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochasz go po prostu, autorko.. :( Najwyższy czas przestać oszukiwać jego i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak po prostu, a jak, od święta? ;) Ucz się od niego ;) Pomyśl sobie, że skoro on się nie wstydzi, to ty też nie masz powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja chętnie okażę czułość i troskliwość facetowi, ale problem w tym, że go nie mam. Zrób sobie jakiś model z papieru, sznurka i gałganków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij oczy, wstrzymaj oddech wyobraź sobie ze to Zakościelny i ściskaj jak ostatnią przecenioną bluzkę w czarny piątek Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ja chętnie okażę czułość i troskliwość facetowi, ale problem w tym, że go nie mam. Zrób sobie jakiś model z papieru, sznurka i gałganków z hhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie gustuję w papierowo- gałgankowych modelach. Interesują mnie faceci "z krwi i kości". gość dziś - Zakościelny nie jest w moim typie (tak się składa, że widziałam go "na żywo"). Jacyś (inni) chętni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harrison FORD <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Harrison Ford x Stary dziadek jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj sie kobiety nie potrafia okazywac milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko nie przejmuj sie kobiety nie potrafia okazywac milosci. x Nie jestem Autorką ale powiem Ci, że POTRAFIĄ o ile trafią na odpowiedniego faceta, bo o takiego w dzisiejszych czasach trudno jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Autorką ale powiem Ci, że POTRAFIĄ o ile trafią na odpowiedniego faceta, bo o takiego w dzisiejszych czasach trudno jak diabli. xxxxx Właśnie coraz łatwiej, podobno przybywa bogatych w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [19:30-"Właśnie coraz łatwiej, podobno przybywa bogatych w kraju." X Nie potrzebuję kasy od faceta, bo sama ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×