Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sa tu biedne matki

Polecane posty

Gość gość

Jak dajecie rade? My na 3 osoby mamy 2300 i musimy żyć w domu rodziców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mało nie macie, koleżanka na 5 osób miała 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz pewnie 1000 zł macierzyńskiego, mąż zarabia 1300 zł to chyba jeszcze by się Wam należało 500 + czy źle liczę? Bo to zawsze dodatkowe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz ma 1800 i 500+ , razem 2300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślałas o podjęciu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.51 ty dobrze sie czujesz. Wiedzialam jak przeczytalam post autorki ze zaraz ktos napisze ze to wcale nie malo no i znalazla sie jedna głupia,bo jej kolezanka ma mniej. A moja kolezanka ma 10.000 na trzech wiec dowiadam ze masz b malo autorko. Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma rok , do pracy myslalam pójść jak skończy 2,5 - 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1500 zł na siebie i dziecko, nie należą mi się żadne zasiłki ani nawet 500+, pomagają mi trochę dziadkowie finansowo, bo inaczej nie mielibyśmy nawet na węgiel na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:39 Ale sciemniasz. Przy 1500 należy się 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twoi rodzice, teściowie pracują? Może ktoś by pomógł przy opiece nad dzieckiem byś mogła pójść do pracy, dopóki będziesz z dzieckiem to niestety, ale musicie być zdani na tylko tyle, dobrze, że chociaż to 500 + jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.41 Własnie nie sciemniam niestety. W miesiącu, który brali pod uwagę, przy obliczaniu dochodu zarobiłam akurat 1602 zł i dostałam decyzje odmowną a normalnie mam 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa nie pomoże bo naprawdę ciężko pracuje , na tyg jakoś do godz 18 a w weekendy jeśli do warszawy wykladac na uczelni , a moi rodzice pracują 7-15 i nie pomogą bo są albo zmęczeni albo by mi godziny pracy nie odpowiadaly, nie to ze mi nie pomagają bo pomagają , ale po 3 godz w tygodniu np , moi troche więcej bo z nimi mieszkamy ale i tak to za malo na stalą prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,pociesze Cie- do niedawna mielismy 1700 zl na 3 osoby:) potem maz zmienil prace,zarabia 2300 (co jest duza kwota,jak na nasz region),doszlo 500+. Jet lepiej,odkladamy co miesiac prawie tysiac zlotych,tak jak Wy mieszkamy u rodzicow,z mloda jeden pokoj zajmujemy. Narazie wystarcza,corka ma poltora roku. Chcialabym ja poslac do przedszkola od wrzesnia,wtedy wroce do pracy. Niestety,gdy zaszlam w ciaze (typowa wpadka) pracowalam na umowe zlecenie i nic mi sie nie nalezalo:( byly takie miesiace,ze ciezko bylo- jak wiedzielismy,ze trzeba np kupic buty (a kupujemy raz porzadne,drozsze),albo gdy zolza przelozona meza uciela premie i dostawal 1500:| tesciom dokladamy do wody,pradu,ja wykonuje wiekszosc porzadkow w domu,gotuje,juz wiecej kasy od nas nie chca. Zakupy planuje z lista w reku,przegladam ulotki ze sklepow,gdzie co taniej,kupuje zapasy,jak jest dobra okazja. Nie jemy wolowiny,jagnieciny,drogich ryb ani frykasow jak polowa osob na kafe;) ale nadrabiamy kaszami,warzywami,upieke ciasto w weekend,to na slodkosciach oszczedzamy:) mam kolege,zaczynal podobnie jak my,jak dowiedzial sie,ze zona zaszla w ciaze to mowil,ze chcial sobie strzelic w leb,zarabial 1900,zona bezrobotna,nie mieli nic. Minelo 7 lat od tego momentu,koncza budowe malego domku (90m2),maja samochod,drugie dziecko. Wszystko zmienia sie szybko,bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×