Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie bierzcie Polek, Ukrainki są lepsze jako żony

Polecane posty

Gość gość
głupie prowo założone przez desperatkę z ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech biora naszych januszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech biorą Januszy i Cześków i zabierają do siebie na ukrainę my odetchniemy od frajerów i cebulaków a i miejsca więcej się zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzcie bierzcie panie ze wschodu i wyjeżdżajcie do siebie nam frajerów nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówią desperaci i starzy kawalerowie a bierzcie sobie te żonki ze wschodu tylko stąd wyjedźcie i zrzeknijcie się polskiego obywatelstwa a krzyżyk na drogę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorem zapewne jest ukrainka szukająca polskiego frajera :P powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 222
Nie rozumiem tego generalizowania czemu niby Ukrainki są lepsze od Polek! :) Kochani zawsze i wszędzie znajdzie się dobra żona tylko trzeba ją poszukać. Rozśmieszają mnie też rankingu że najpiękniejsze kobiety są w Rosji a najbrzydsze są w Niemczech. Ludzie wszędzie są piękne kobiety i mniej zadbane , więc nie generalizujcie bo to tylko się tym ośmieszacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainka wyjmie siekierę... RZEŹ WOŁYŃSKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ukrainie panuje epidemia AIDS i seks z osobami z tego kraju nie jest wskazany. Te dziewczyny w wieku 13 lat zaczynają się prostytuować, potem kłamią na temat swojej przeszłości i szukają męża z zagranicy, bo Ukraińcy wiedzą co w tych kobietach siedzi. Nie dajcie się nabrać na te ich nienaturalnie długie włosy i szpileczki +15cm, bo po ślubie może was gonić wściekły alfons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiła i rzezączka przede wszystkim ..tam to jest powszechne plus klykciny .Potem Januszom gniją fiuty ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
Wystarczy nie brać Ukrainek i już. Mój sąsiad Janusz ma 50 lat, stary kawaler mieszka z matką zarabia 1000 zł jeździ starym golfem ( rocznik 1997 ). Żadna Polka nigdy na niego nie spojrzy. Może jakaś Ukrainka się nad nim zlituje. Ja mam 20 lat i nigdy nie wezmę sobie: Ukrainki, Białorusinki ani Rosjanki. One szukają frajerów takich jak mój sąsiad Janusz. Pan Janusz jedyne co ma do zaoferowania to polskie obywatelstwo. Lepiej mieć Murzynkę. Te są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak generalizacja , wszędzie kobiety sa piękne mniej piękne , a ludzie którzy mówią źle o innych narodowosciach maja kompleksy , poprostu KOMPLEKSY , jakimś dziwnym trafem zwiedzilam trochę i państw i powiem z ręką na sercu , ze Polska niemcy Ukraina , Norwegia , maja tyle samo pięknych i brzydkich kobiet , tyle ze ukrainki mocno o siebie dbają , żeby znalesc męża , i nie mówcie farmazonow ze to chodzi o rysy twarzy , bo znam dziewczynę z konska buzia która ma powodzenie bo jest zadbana od głowy do stopek, zanim była zadbana śmiali się z niej , a takie śmieszne nastawienie ukrainek na Polki , to sobie możecie darować , nikt nie będzie walczył o zawistnych toksycznych januszkow z przerostem ego , gdyby mi się taki trafił to bym za darmo oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro sa lepsze to nie widzę przeszkód żebyś sobie taką wziął , chyba nie myślisz ze ktoś uroni po tobie lze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak , polki dawno się skończyły i przeniknęły z czasem . Ukrainki są bardziej naturalne i oryginalne co daje dużą przewagę nad polkami.Poprostu kobiety z Ukrainy z charakteru są jak Polki parę lat temu bo ten cały "dobrobyt" w głowie nie namieszał im aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie gustował w śród Ukrainek , dalej był bym prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Ukrainką można pogadać na luzie pośmiać się bez zabawy w głupie gierki . Ponad to Ukrainki lubią prawdziwych męskich facetów a nie jakieś plastiki jak te nasze zfeminizowane poleczki co wydziwiają na okrągło szukając lalusiów lub prymitywów z fryzem idioty - Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeź Wołynska i tyle w temacie. Korzystają z możliwości w Polsce, ile mogą, ale nacja jest...taka jaką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki sa cudownymi, prawdziwie kobiecymi kobietami - nie takie zimne i wyrachowane jak nasze, tylko prawdziwe, rzucajace sie z zaangazowaniem we wszystko, co robia. W seksie sa nie do saj...a ... jak w kazdej pasji - bo MAJA PASJE i jedna z ich podstawowych pasji jest ZYCIE ... a nie takie mdle, wyrachowane, zimne babsztyle jak w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość białych Rosjanek i Ukrainek Polaka ma tylko za przepustkę do unijnego obywatelstwa. Po trzech latach rozwód i szukanie męża Niemca, Francuza, albo Anglika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj przyjaciel mial zone Ukrainke. On bogaty, ona ladna i robila wszystko co chcial. Zaczal niestety czesto chorowac. Kolejne zapalenie pluc i lekarze zalecili dodatkowe testy. Niestety okazalo sie wczesne stadium aids. Zona przyznala, ze na ukrainie miala wielu partnerow wczesniej i jeden byl podejrzany dla niej, ale bala sie zrobic test, wiadomo ile tam osob zakazonych. Zawsze trzeba uwazac, ale chyba kazdy ogarniety czlowiek wie, ze ukraina po rosji ma najwiecej nosicieli aids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie nosicieli hiv nie aids. Za szybko pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, ze tu prym wiedzie Estonia, potem procentowo Rosja i Ukraina. Ale gwoli prawdy odpowiedzialny, myślący człowiek, zawsze robi test razem z partnerem przed rozpoczęciem współżycia. Nawet jeśli druga strona twierdzi, że wcześniej nie uprawiała seksu. Nigdy nie wiadomo z kim sypiał wcześniej potencjalny partner/ka (często łżą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćannsjana
Moj maz Austriak,mowi to samo _nie bierzcie Austriaczek bo Polki sa naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutna ta generalizacja a jeszcze oskarżanie o chłód tym bardziej. Tradycyjnie to mężczyzna miał przywilej być miękkim i puchatym dla jednej jedynej, a zdystansowany i z rezerwą wobec reszty. Kobiety nie są zimne, są nieufne. Ciepło, miękkość i puchatość to świat intymności a intymność się tworzy. Chyba będąc facetem wolałabym, żeby moja partnerka była owszem ogólnie uprzejma, ale nie uśmiechała się do każdego jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trafiłam na temat :D a mój facet porzucił ukrainke dla mnie polki parę lat temu, nie mówi o niej źle bo to kochała ale ogólnie z latami stwierdził że jej po prostu nie kochał tylko było mu dobrze bo była dla niego miła, jedyne co złego powiedział to to że była dziecinna, sceny zazdrości właśnie o Polki mu robiła, ja wiem jak wygląda w sumie jak typowa ukrainka czyli okrągla twarz , blada , żółte wlosy i zęby. Jak się pomaluje to ujdzie. Ale ukrainki mi się zawsze z biedą kojarzą, Nie pisze tego chamsko ale takie po prostu sprawiają wrażenie, niby natura jest w modzie ale to nie mój typ naturalnych kobiet. One też z figury są nieciekawe, takie krótkonozne, kacze nóżki( Nie mylcie z Rosjankami). Ogólnie uważam że to była najbrzydsza dziewczyna mojego faceta I faktycznie głupia bo po latach dzwoniła do niego i miała nadzieję że mu ze mną nie wyszło a tu zong:) ja jestem z charakteru może i ostra ale mój to akurat lubi , wie że bez powodu się nie wkurze i ogólnie ma o czym ze mną pogadać nietylko o pogodzie i o planach ale bardziej myślę tu o historii , polityce itp. Z wyglądu od zawsze byłam dla niego ideałem i nadal to mówi więc chyba tak jest z tym że kiedyś to ja nie chciałam niczego właśnie przez to że był w związku ale stało się jak się stalo. Złapal mnie za rękę będąc jeszcze z nią w związku i już mnie nie chciał puscic. ;) jesteśmy super szczęśliwa Polską parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy narodowość ma znaczenie przy znalezieniu partnera ? To zależy od czlowieka , moja najlepsza przyjaciółka jest ukrainka ale znam też inna która jest bardzo podła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpel się zarzekał, że nie weźmie Banderówki. Taki bidny był bo po studiach, zarabiał dobrze, mieszkanie, ładna fura a co se jaką Polkę znalazł to na parę miesięcy dobra ale na żonę to nigdy. Mówiłem mu, weź se Banderówkę, długo odpowiadał, że nigdy a później wziął i zadowolony. Banderówka fizycznie to po prostu piękność, dobrze daje, ugotuje, posprząta i o równouprawnieniu nic nie mówi. Już tak dobrych parę lat. Przyznała mu się, że była prostytutką i zwiała z Ukrainy bo miała już dość i sama zaproponowała, że test na HIV-a zrobi (wyszło, że zdrowa). Co wziął to ma ale mówi przy piwie, że Polki, które znał były jeszcze gorsze od tej Banderówki-prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semma

Ale bzdury , od kiedy charakter człowieka zależy od narodowości ?wyobraź sobie że ukrainka to taki sam człowiek jak polka , ani lepszy ani gorszy , wszędzie jest tyle samo ludzi złych i dobrych a takie tematy to żenująca prowokacja ,to że ty jesteś joedorajda i nie umiesz sobie znaleźć dobrej polki to niczyja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×