Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brakuje mi miłości, czuje sie samotna

Polecane posty

Gość gość
Ja mam faceta, z którym "mieszkam" i czuję się jeszcze bardziej samotna, niż jak byłam faktycznie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaerstzec
21:42 nie wysmieje Cie. Ja Cię rozumiem. Ba nawet samemu mam czasami w nocy, że potrafię płakać. Jakoś samo mnie to nachodzi i zawsze po tym zasypiam. To cholernie boli gdy nie masz do kogo sie przytulić, kogoś kto choć troszeczkę byłby zainteresowany twoim życiem, jak Ci chociaż cholera dzień minął... Chciałbym mieć ukochaną osobę, której mógłbym dac wiele szczęścia, oddać całego siebie. Ale prócz mojej samotności jest coś jeszcze co mnie hamuje, z czym czuje sie bardzo źle. Możesz mnie wysmiac ale mam kompleks na punkcie mojego bujnego owłosienia :/ Prawie każdy mi dopierniczyl z tego tytułu. I szczerze mówiąc wstydzę sie pojechać na basen, na plażę może mniej. Chyba właśnie zauważyłem, że nienawidze w sobie tego ze jestem uczuciowy i nieco wrażliwy. Kiedyś taki nie byłem ale przeszedłem piekło i nie mam już tak silnej psychiki jak ponad rok temu. Wiesz jedyne czego chciałbym to właśnie tej drugiej połówki, miłości, mieć kogoś kto uczynilby mnie szczęśliwym a ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.08 Ech, ja dokładnie tego samego pragnę. Miłości, drugiej osoby tyle potrzebuję do szczęścia :( Nie przejmuj się kompleksami, chyba każdy je ma, ważne żebyś Ty siebie akceptował. Na ludzi nie zwracaj uwagi, dla mnie to podłość wyśmiewać kogoś za coś na co nie ma wpływu. Płytkie. Ważne jest to jakim Ty jesteś człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaerstzec
22:54 Dziękuję za Twoje miłe słowa :-) no wlasnie z tą akceptacją u mnie różnie jest :/ Staram się być jak najlepszym dla innych aczkolwiek swój honor i zasady mam. Zależy też jak ktoś zachowuje sie w stosunku do mojej osoby. Ja też potrafię być bezwzględny i działać bez skrupułów ale staram sie tego unikać jak ognia. Może trafię na kobietę z takim poglądem jak twój :-) Wydajesz się być naprawdę dobrą osobą :-) Życzę Ci żebyś znalazła tego przysłowiowego księcia i żebyś nie musiała już cierpieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaakceptowanie siebie to jedno, ale zawsze możesz dążysz w lepszym kierunku, moze laser czy cos? Jesli uwazamy, ze jest z naszym wyglądem cos naprawdę nie tak, to ciężko sie zaakceptować... Jesli to rozwiążesz, to na pewno podniesie ci się samoocena i pewność siebie, a wtedy łatwiej o druga polówkę. Jesli ma sie kompleksy, to można co najwyżej byc z kimś, kto ma cie gdzies, a wtedy skończysz jak ja. Nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blaerstzec Dziękuję :) na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaerstzec
Próbowałem dużo rzeczy ale nie lasera. Widzisz tu chodzi o hormony raczej i o ogromny testosteron. Jakis czas temu cwiczylem i musze przyznać, że miałem dość duża samoocenę :-) Moze tu tkwi ten problem, ze przestałem ćwiczyć przez co przybralem na wadze. A co do byciu z kimś kto ma mnie gdzieś to taka osoba nawet nie ma szans na bycie w związku ze mną. Albo jest sie ze soba na 100% albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaaaa
Ja też nie mogłabym być z kimś kto ma mnie gdzieś, to chyba taki brak szacunku do siebie. No ale ja w sumie byłam w 3 letnim związku z mężczyzna który znęcał się nade mną, potrafił pobić do krwi, rzucać różnymi rzeczami we mnie więc był chyba jeszcze grosze. Teraz patrząc z innej perspektywy nie wiem dlaczego dałam się tak traktować. I już nigdy więcej nie chciałabym tego przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to Cię bił?! :O Wiesz takie gnoje wzbudzają we mnie wprost agresję. Rozszarpalbym takiego gnoja na strzepy. Dla mnie to frajerzy skoro skacza z przeszczepami do kobiety. Współczuję Ci autorko, że przeszłas przez takie coś. Uciekam już spać. Dobranoc autorko ;* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mógł Cie kochać, całym sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułoży się, znajdziesz na pewno miłość, może spróbuj szczęścia na portalu randkowym albo czacie mi się udało tak męża poznać i jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorkaaaaa
Szczerze wątpię w to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaerstzec
Nie trać nadziei. Nigdy. Na pewno jesteś cudowną kobietą :-) Pewnie po przejściach nie pokażesz tego od razu ale mogę sie założyć, że facet, który Cię prawdziwie pokocha zdejmie z Ciebie tą jakby blokadę. Nie nastawiaj sie od razu na nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, dzień dobry Blaerstzec. Powoli już tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaerstzec
Dzień dobry autorko :-) Mam nadzieję, że nie stracisz jej nigdy całkowicie. Jeśli chcesz możemy przejść na maile ;) Oczywiście jeśli chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blaerstzec Możemy, podaj meila, napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaerstzec
Rexroth@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na stronę internetową : niesparowani.pl a tam pomogą tobie spotkać się z innymi samotnymi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz miłości ,równie dobrze możesz szukać kwiatu paproci. Im szybciej wyzbędziesz się tych złudzeń tym lepiej dla ciebie. Facec***atrzą głównie na wygląd: twarz,biust, tyłek. Kobiety oprócz urody cenią grubość portfela, chyba przede wszystkim portfel.Reszta to hormony:dopamina, oksytocyna itp. Miłości między kobietą i mężczyzną nie ma. Jest układ ja ci tyłek ty mi zasoby finansowe ale nikt nie chce wprost tego przyznać.Przykre ale taki ten świat, pora przestać być Don Kichotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×