Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie za 100 milionów

Polecane posty

Gość gość
prześlijta sie lepiej w zaswiaty albo mnie chociaż szkoda zachodu bo i tak niebawem piertolne na zawał. już kooorfa nie moge patrzeć na to co otpiertalata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście jestem przekonany, że energia elektryczna to rzesza zniewolonych przez was ntym wymiarze krasnoludków ale to tylko teoria:D tak czy inaczej planuje z wami zrobić o samo w tym wymiarze. ktoś sie załozy czy mi sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse są teoretycznie małe ale wygrane realnie ogromne. ale jak tam wolicie. możecie piertolnąć akumulator na barse juventus i legie. chojjj wam na droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy okazji ako to to samo co gra za cała stawke w każdym meczu. w dodatku pełne info dla buków sponsorujących drużyny co do waszych planów na przyszłość. także ten c***j na droge to nie to że złośliwie. po prostu was wyjepią bez mydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowa energia barany
energia elektryczna jest za darmo wszędzie naokoło debile, nie trzeba jej kupować, wystarczy w wujka G wpisać "darmowa energia" i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zamiast napietralać tasiemce w stsach zagrajcie sobie jeden meczyk za wszystko, jak wygracie drugi a potem trzeci jeżeli będziecie mieli za co. wygracie cztery piąty obstawicie za połowe i wam zostanie na wielką bibe żałobna z powodu porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby co to ożecie obstawiać u mnie po lepszych kursach w dodatku nie bede was po chamsku kantował. tzn o ile pejsiaste esesmany z urzędu skarbowego i innych zakonów sprawiedliwości społecznej pozwolą mi dożyć tej chwili:D szczam na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy okazji totalizaor sportowy to banda dosłownie czerwonych bandytów. mówie o tych najczerwieńszych z możliwych fraglesach rodem z pgrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto sie u nich zakłada jest TW sb i jako taki podlega karze uduszenia własnymi jajami o ile są wystarczajcej wielkości. jeżeli nie mamy jaja służbowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczyałem że to podobno jednak nie totalizaor sportowy ale koorfa gwiazde musieli se wpiertolić w wnazwe żeby nie doznać szoku aklimatyzacyjnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na świecie nie ma nic za darmo. oglądaj rewelacje z youtuba ze sporą dawką sceptycyzmu. to jest komuna wolnomyślicieli ale jednak komuna:) nawet gdybyś porafiła sie przemieszczać bez wydatkowania energii to tracisz tyle drogi do celu co zyskujesz odległości od startu. nie mówiąc o bardziej zawikłanych bilansach mentalnych, któe zresztą są jedynie pochodną podstawowych zależności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj im sie wpiertolić na mine. połowa tych reelacji to pułapki druga połowa to dzieło cwaniactwa i p*****lniętych zawsze uśmiechniętych wiecznych optymisto pacyfistów modlących sie do duchów przyrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"za darmo" oznacza brak zmiany a po c***j coś robić jak sie nic dzięki temu nie zmienia? coś tracisz coś zyskujesz. czasami tracisz z radością czasami ze smutkiem zeby ucieszyć sie dopiero później ale nie znam przypadku żeby jakaś zmiana nie niosła ze sobą jakiejś straty chociażby dotychczasowej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie chodzi mi tu o interpreowaną wg dogmatycznych założeń zasade zachowania energi czy inne farmazony sfantyzowanych wykładowców religii naukowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×