Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOZCIE, LAKTACJA?!

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam ogromny problem i bylabym wdzieczna jakby ktos doswiadczony mogl rozwiac moje zmartwienie... A wiec, 10-14 listopada mialam okres i 14 listopada wrocilam do domu ze studiow i zostalam do 19 listopada. Przez ten czas spotykalam sie ze swoim chlopakiem z ktorym jestem 3 lata, doszlo do seksu bez gumki ale zawsze jak w taki sposob sie kochamy to dlugo przed jego koncem wyciaga go i dokanczam reka. 9 grudnia powinnam dostac okres (juz czuje ucisk w podbrzuszu tak jak zwykle przed okresem), ale moim problemem jest to ze wczoraj zauwazylam jak mocno scisnelam prawa piers to wyciekla malenka biala kropelka...tylko z prawej. Czy jest to mozliwe ze to objaw ciazy i musze sie martwic? Czy mozliwe jest to ze "laktacja" zaczela sie po trzech tygodniach? Prosze, licze na powazne odpowiedzi i szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko w piersiach nie jest objawem ciąży, w ciąży raczej zaczyna się, gdy organizm prygotowuje się do porodu, czasem nawet w 5-6mies. Ale bałagan hormonalny - podwyższony poziom prolaktyny np. też powoduje takie objawy. poczytaj o prolaktynie, to "hormon stresu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×