Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kafeteria a Google.

Polecane posty

Gość gość

Niektórzy tutaj uważają, że jest wesoło, że można popisać , poczytać o wszelkich obsesjach i zboczeniach, propagować zachowania obsceniczne, pedofilskie. Skoro tak, to czemu w Google Kafeteria to" portal dla kobiet"? Kobiety chcą czytać o zbokach, analach, kupach? Wypowiedzcie się Panie. Chodzi o to, by forum wróciło do nas, kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis we wspolnej europie wszystko jest wspolne pajacu. Forum tez. Nie podobaja sie tematy, precz na wizaz zasciankowy ciulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem też jedną z kobiet, które poszukują forum kobiecego, by móc porozmawiać na różne kobiece tematy. Niestety bardzo się zawiodłam, ponieważ nie odnajduję tutaj miejsca dla siebie. Jestem kobietą dojrzałą i w miarę z ukształtowanym kręgosłupem moralnym i sumieniem. Lecz to co widzę i czytam w tematach nie jest dla mnie dobre, można wypaczyć sobie pogląd na rzeczywistość. Myślę, że jest tutaj gro zepsutych moralnie kobiet, które zakładają obrzydliwe tematy. To nie jest winna tylko zboczeńców mężczyzn. Kobiety wypowiadają się w bardzo wulgarny sposób zachęcając tym do takiego samego zachowania mężczyzn. Rozumiem, że współczesny świat jest postępowy, ale żeby preferować brak kultury, tego nie rozumiem. Czytam, że są tu ludzie po studiach, zajmujący wysokie stanowiska , również z wysokim mniemaniem o sobie a z treści tematów świadczy to o plebsie. Kompletny brak zainteresowania administratora forum wyglądem i treścią tematów. Wyzwiska , wulgaryzmy, na każdym kroku. Niech niektórzy tu piszący też wezmą pod uwagę to, że każdy ma prawo do czytania tego forum z namiastką kultury jak na Polaka przystało.Żądam jako czytelniczka, by Admin tego forum wreszcie się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamacje na dzialanie Kafeterii nalezy skladac w mailu kontaktowym do Redakcji: Redakcja ul. Jutrzenki 137 A 02-231 Warszawa lifestyle@grupawp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest tylko kilku facetów, którzy ciągle zakładają takie same tematy np o analu, dziewicach czy modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 15:35 skoro masz informację gdzie składać reklamacje to może podaż mi link, gdzie jest opublikowana netykieta forum Kafateria. Przede wszystkim to ona powinna uświadomić użytkownikom forum co mogą a co nie mogą. Jakoś nic takiego po przeglądnięciu Google nie rzuciło mi się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.31 niektórzy traktują to i inne fora jako miejsce do wywalenia swojej złości, obrazenia kogos innego, dzięki temu poczują się lepiej, chociaz na chwilę. Glupie i małostkowe, na pewno tańsze niz wizyta u psychoterapeuty. Swiat schodzi na psy, a czlowiek człowiekowi wilkiem. Wspólczuję mlodym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że ten portal zostanie zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest jakies fajne forum ? Bez tych obrzydlych anali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według Google, Kafeteria to "internetowy magazyn zawierający felietony i informacje z życia współczesnej kobiety. Wiele informacji poradnikowych oraz forum dyskusyjne czytelniczek". Jak to się ma do ścieku analno- doo******czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*do/odby/tniczego. Koniec przewodu pokarmowego- też będą gwiazdki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykurzcie stąd anala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba sie anal to won stad bo w ryj dam jak spotkam szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie wsadź do ryja tego k****a bo odchody masz juź wszedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.16 potraktuję Cię spirytusem do odkażania, który mam zawsze przy sobie. Coś jesteś nerwowy, miłość do jelita grubego nie jest taka satysfakcjonująca, jak to próbujesz tutaj wymawiać. Lobby gejowskie naciska? by gdzie się da, promować anal, jako "normalny" seks? Nie jest normalny, jest zrodzony, i zawsze nim będzie, mimo nowomowa lewacko- gejowskiej. Taka "maść na szczury"- wsadzić członek w od/byt, to i leczy hemoroidy:), i zapobiega ciązy, i jakis punkt G się znajdzie...moze w żołądku??:) Anal dobry na...wrzody źołądka i dwunastnicy?:):) Acha, pewnie kuupa dobra na cerę, bo sikanie na twarz już de'mode?? Żaden normalny facet nie zaproponuje, nie będzie śmiał nawet wspomnieć o analu swojej kobiecie. Może jakiejś kooorfie za kasę, która i ucho i oko nadstawi, byleby zarobić. Możesz się wsciekac, wyzywać innych, i zakładać 100 tematów dziennie- I tak jesteś zbokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Nie jest normalny, jest zboczony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowita wolność słowa na kafeterii się nie sprawdza. Forum przestaje być miejscem gdzie można normalnie popisać i spytać/udzielić porady. Zapanowała tu sodoma i gomora, pełno dewiantów i pedofili. Administracja kafeterii powinna się zastanowić troszeczkę i zapanować nad tym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×