Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek896

Do Panów. Duże wargi sromowe?

Polecane posty

Gość motylek896

Panowie, co sądzicie o dużych wargach sromowych u kobiety? Podobają się wam? Nie lubicie takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej spoko,nalezaloby obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam! Kwintesencja kobiecości. I duże sterczące sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeszkadzają mi duże wargi sromowe, ważne żeby kobieta była sexowna, dbala o siebie i lubila się bzykac, a czy wargi sa trochę większe nie ma to dla mnie znaczenia chyba ze się zle z tym czujesz to zawsze można na operacje i będziesz miała jakie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soeb
Wygląda się jak natura chciała. Też mam duże wargi sromowe mniejsze i cóż, ważne, że jestem zdrowa i nie przeszkadzają mi. A jeśli poznam kogoś, komu będzie to przeszkadzać to pożegnam jegomościa. Chcę być z tym, który pokocha mnie, a nie moje ciało. Autorko, niech Cię nie obchodzi, co się panom podoba. Podobaj się samej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to ? Przecież takiego pięknego motylka to się dopiero kocha ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma najmniejszego znaczenia, kobietę kocha się za to jaka jest i co sobą reprezentuje, a nie za to jaką ma cipkę, czy piersi. Choć znajdą się debile dla których akurat ten szczegół będzie istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma to jak pokochać kobietę a potem do tego przekonać się, że trafiło się na prawdziwy motylkowy skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek896
Dzięki za odpowiedzi. Trochę mnie podbudowaliście. Nie chciałabym poddawać się operacji a do końca nie jestem przekonana o normalności 'motylków' i o tym, że faceci je lubią. Mam zawsze psychiczne opory przed seksem oralnym, mimo, że tego nie pokazuję. Zawsze obawiam się jak zareaguje partner...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że te z motylem są bardziej chętne na sex bułki to koślawe jakieś są w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa super mozna possac calowac wodzic miedzy nimi jezykiem. Nie miej zadnych oporow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiotr
Jak dla mnie też nie ma różnicy, i takie i takie są fajne.....Ważne aby kobieta akceptowała siebie taką jaką jest a facet jak kocha to zaakceptuje wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole wygolone buleczki. Motyle mnie nie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było by super pieścić takiego motylka moja niestety ma bułeczkę ale też ją kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem bułeczki i motylki i nigdy nie miało to dla mnie najmniejszego znaczenia, liczyła się dziewczyna i to co do niej czułem, a nie jakieś pierdoły. Prawdę mówiąc to nawet nigdy się nie zastanawiałem nad wyglądem tej części ciała podczas pieszczenia jej ustami i językiem, także zamiast się tym stresować, zrelaksuj się i skup na przyjemności czerpanej z pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PAN
wolę małe wargi sromowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek896
Do gość Pan mówisz, że wolisz małe, a co byś pomyślał/zrobił w sytuacji gdyby okazało się, że twoja wybranka ma jednak motylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylku, temat już był wielokrotnie, ciesz się, że tylu normalnych facetów tu naisało, bo bywało, że osoba z motylkiem mogłaby się załamać. Nie drąż takimi pytaniami, jak powyżej bo to nie ma sensu. Jeśli dla faceta istotne jest co tam masz a nie kim jesteś to takiego od razu olej. Ja np. z każdą umiem sobie poradzić:) ale delikatne motylki w ustach to czysta rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma znaczenia wygląd z zewnątrz, tylko to jak się czuję w środku, im bardziej przyjemniejsza dla mojego wacka, tym lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, napisalas o ci..ce, wiec jakis odpowiedzi oczekujesz? Faceci to zboki, odpowiadajac na post- juz maja twoja pi..pe przed oczami. Z drugiej strony jak mozesz tak sie dac innym oceniac? Masz jaka masz, a jak sie komus nie podoba to niech spada. Po co szukac takiej formy dowartosciowania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onana
Dnia 5.12.2016 o 01:38, Gość motylek896 napisał:

Panowie, co sądzicie o dużych wargach sromowych u kobiety? Podobają się wam? Nie lubicie takich?

To moj ideal. Uwielbiam duze wystajace. Straaasznie mniebto podnieca, taka duzy wyrazista konkretna cipka. Nie lubie takich kresek gdzie nic nie widac. Lubie widok duzej rozwartej porzadnej cipy mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość taki jeden

Motylki, bułeczki

Ja wszystkie Was dzieweczki całooooować chcę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×