Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pizza wegetariańska Toruń

Polecane posty

Gość gość

Gdzie w Toruniu potrafią zrobić naprawdę bardzo dobrą pizzę wege? Chodzi mi przede wszystkim o jakość produktów, bo jak na razie gdzie trafiam, to jest dramatycznie. Mięsne wyglądają na odpicowane, ale te wege... masakryczna jakość produktów. Przychodzi wam coś na myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmaczniejszą pizzę dostaniecie w Gusto Dominium - jeśli chodzi o placek. Natomiast z produktami również jest bardzo dobrze. Przede wszystkim ta pizza jest naprawdę bardzo smaczna, spróbujcie tej z serem góralskim i dodatkami - ona jest właśnie wege. Mieszkanka specyficzna, ale pizza smakuje doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już jedliśmy w Gusto, ale nie pamiętam kiedy, wydaje mi się, że chyba wtedy nazywali się Dominium. Mniejsza o to. Pizze z samymi warzywami są tak samo smaczne, jak te mięsne, jeśli nawet nie bardziej. O ile tylko pizzeria ma naprawdę smaczne i świeże produkty, to placek będzie smakował genialnie. A to gdzie dają takie jedzenie, to już sami musicie rozeznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym dokładnie miejscu w Toruniu znajduje się Gusto Dominium? Mieszkam od roku a kompletnie nie kojarzę miejscówki. Tam mają tych pizz wege jakoś więcej czy jednak sztuka? Właśnie szukam jakiegoś sprawdzonego lokalu z takim jedzeniem, ale trochę lipa z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokale są 2 - w Plazie i w Atrium. Mieszkając w Toruniu musiałeś tam kiedyś być. Jadłem zawsze w lokalu, nie wiem jak jest z dostawami. Tylko u nas to zawsze pizze raczej mięsne, ale pewnie te warzywne również są spoko. Nie mam pod tym względem specjalnego zboczenia :D Nie wiem czy mają u nich dostawy - spraawdźcie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlbercik23
No właśnie też mieszkam w Toruniu od niedawna i mam ten sam problem.. Jak jeszcze byłem na Śląsku to tam zawsze wiedziałem gdzie iść. Jeśli chodzi o pizzerie Bytom jak i cały śląsk ma tak duży wybór, że nie mają wyjścia - muszą się starać. ;) Osobiście zwykle chodziłem do http://superfranco.pl/bytom/ - orientujecie się, czy jest jakaś wersja tej sieciówki tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do każdej szanującej się pizzerii dobrze jest kupić dobry sprzęt gastronomiczny. Ja do swojej firmy kupowałem wszystko w http://www.guztech.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×