Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet niezbyt dbający o higienę

Polecane posty

Gość gość
on jest inteligentny, naprawdę, jak na faceta - bardzo dużo rozumie między wierszami etc. ale widać nie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie nie zmieni , śmierdzielem i brudasem będzie juz zawsze. Znam to z autopsji- byłam kiedyś z takim, nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie nie pocieszyłaś. Przykre to będzie, że w XXI wieku ludzie się nie mogą związać, bo występuje taki problem. To powinien być standard dla wszystkich żyjących w cywilizowanym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli w pore nie zadzialasz bedzie gorzej.Kuo mu zel,paste,antypenspirant powiedz,ze bylas na zakuoach i nie moglas sie oprzec ze chcialabys,zeby tak pavhnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię mu coś na urodziny bo niedługo ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mojemu kupowalam, tłumaczyłam to dezodorantem psikał na ubranie, myć mu się nie chcialo, brudny kładł się spac, nie myl zebow, jak się kąpal to niedbale, smierdzial potem , spontaniczny seks? Zapomnij! Smród taki ze rzygać się chcialo...tyle lat i go nie zmieniłam mimo że ja czyscioszek..dziś już jest byłym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, mój ojciec taki jest, też nie dba o higienę, nie zmienia ciuchów, majtek, współczuję matce... tylko że on jest ogólnym dziwakiem. Dlatego spróbuję go zmeinić, ale jak się nie uda, to się szybko pożegnamy. A szkoda, bo akurat ogarnięty to on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facec ito syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×