Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mlm i pewna firma od podrob perfum, pytanie

Polecane posty

Gość gość

Chodzi oczywiscie o fm :D moje pytanie brzmi - kto pracownikom tej firmy tak pierze mozgi? Nie wiem czy dalej tak jest, ale cos mnie naszlo ostatnio na poczytanie tematow o tym, tak o zeby sie rozluznic po robocie i sprawdzic czy ktos serio psika sie takimi badziewiami. Ale to co zobaczyla, zwalilo mnie z nog. W KAZDYM temacie, na kazdym forum zlatywalo sie doslownie miliony akwizytorow. Pieprzyli takie glupoty, ze zal mi ske robilo jak to czytalam, po prostu masakra. Ze te perfumy to to samo co zapachy za kilka stow, bo pochodza z tego samego zrodla(taaaa, wszystkie zapachy robione z identycznych olejkow i w tej samej fabryce xD), ze to tak naprawde oryginaly, tylko kosztuja 30 zl bo nie ma loga marki :D to chyba osobiscie moj ulubiony debilizm ktory opowiadaja :D albo "zaperfumowanie", tez prawilne xD Serio, moje pytanie brzmi, kto pierze im tak czerepy? Czy oni sa zz tacy durni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dziwna! przecież ci ludzie(akwizytorzy) tak na prawde mają gdzieś te zapachy. Oni chcą zarobić kase ze sprzedaży tego więc muszą wciskać to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM - brainwash zapodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×