Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viv40wawa

Niegdy w życiu nie czułam się tak samotna...

Polecane posty

Gość gość
o9;02 To zapytaj sam siebie, jaki ty miales szacunek do swojej zony ze cie olala. Gdybys byl taki dobry ,to by ci wybaczyla i z toba byla jestes wzorowym przykladem ,tego ze nie traktowales dobrze swojej zony i nie umiales z nia prowadzic dialogu, za to z jaka obca baba psycholog rozmawiales. Napisac swoj punkt widzenia ,to odrazu pelno jadu i nienawisci ,to jest ten szacunek. Zachowujesz sie jakbys byl wszechwiedzacy, po podnieceniu z psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś miała wybór( po następnych wyborach parlamentarnych). Zamieszkać samotnie na wyspie A z biblioteką. Albo na zaludnionej wyspie B. Jaki byłby Twój wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeslibym miala zamieszkac z glupimi pustymi ludzmi, to wolalabym bezludna wyspe z morzem i cisza niz psucie sobie nerwow z prostakami.Ja glupich lud*****olo siebie nie potrzebuje. Moje zycie ,moj wybor a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;19 Przeczytajcie w slowniku ,co znaczy slowo szacunek, co to za problem komus powiedziec dzien dobry albo pchaja sie ludzie czasami w kolejke w sklepie i nie umia powiedziec przepraszam ,za to chamsko sie wepchnac w tlum kolejki o to to tak,nad czym tu pracowac co?Nie pisz mi co mam czytac, bo wiem co czytam i umiem odroznic dobro od zla. Ludziom latwiej dostrzec zlo niz dobro i potem tak jest, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;41 Mozesz myslec jak chcesz a ja tak mysle i juz, nie znasz moich mysli, aczkolwiek mysli mozna zawsze zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak się uśmiechnąć:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;19 Jezeli ktosby cie nazwal idjota, to odwdzieczasz sie i mowisz ty k/u/r/w/o na tym polega szacunek. Agrsja budzi wieksza agresje. Bedziesz pisal ze trzeba zapracowac na szacunek, nie, trzeba umiec ze soba rozmawiac, prowadzic dialog. Na tym polega milosc, zrozumienie, szacunek do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"idjota" ale sie usmialem buhahaha ty sie lepiej ortografii naucz a pozniej dawaj madre rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne te wasze rozmowy, szacunku, empatii brakuje wszędzie. Tu też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo zycie! dlaczego TU ma byc inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma to, na co zasluguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zycie taka smierc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;22 Ciebie tez ludzie nie lubia, bo smiejesz sie z innych a nie jestem na lekcji polskiego zebys mnie poprawial za jeden blad ortograficzny. Napraw sam siebie, swoje zachowanie do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;22 Zadnych bledow nie widze w tym co napisalam. Jestes jakis niedopchniety, bu ha ha ha. Mieczyinnymi samotny i tez nieszczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tego tematu, jak sama widzisz za dlugo nie podyskutujesz na temat samotnosci. Zawsze sie ktos znajdzie ,kto chce zniszczyc twoj temat ,glupimi wpisami. Miedzyinnymi w realu jest podobnie, ja mam ludzi gdzies a zwlaszcza ludzi falszywych i glupich. Od byle jakiej milosci ,bardziej sobie cenie dobra przyjazn ale nawet ciezko o dobra przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;29 Wszyscy cie lubia i kochaja na swiecie? nie.Czy ty wszystkich ludzi lubisz, kochasz?, nie. Sa tylko wyjatki ludzi, ktorych lubisz, kochasz i da sie normalnie z nimi podyskutowac, porozmawiac i takich ludzi jest zapewne wkolo ciebie ale maly procent.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12:36 - tak, bardzo ciężko i wbrew pozorom przyjaźń wymaga wiele wysiłku i ..zostawienia ego za drzwiami i masz racje nie podyskutuję tutaj z tego co widzę na żaden temat dlatego już tu nie zaglądam...smutne. Jeśli ktoś by chciał pogadać - pasja.a@interia.pl. Tu się nie da - swoja drogą jak obejść to, żeby na forach dla dorosłych nie wypowiadały się sześciolatki :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Viv to nie 6latki. Na wszystkich forach ludzie sie kloca. Tak to jest. Dlaczego tu mialoby byc inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaC
Żyję w pełnej rodzinie i tez jestem samotna. Okropnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale opisz swoja historie. hej! mam problem.... mowi ci to cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×