Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matcho

czy to zdrada emocjonalna?

Polecane posty

Gość Matcho

Jakiś czas temu miala miejsce taka sytuacja wieczorem posprzeczalem sie z dziewczyną byliśmy u niej było ok 24 wczesniej wypilismy nie dużo i ja chcialem iść już spać wiec położyliśmy się na łóżku ale ona nie pracuję wzięła laptop do łużka i zaczęła sobie pisać z kimś na fejsie co mnie denerwowało to walenie po klawiszach przez które nie mogłem usnąć ja musze przed 5 wstać do pracy prosiłem żeby położyła sie spać ale jej się nie chcę i sie jej nudzi polezałem tak 5 min i w****iony ubrałem się i pojechalem do domu na drugi dzień pisałem jej rano czy wstała co robi a ona nic nie o dpisywała pod koniec zniany napisałem ze jak się nie odezwie to ja sie spotkam z kolegą co z niemczech na pare dni przyjechał i tak sie stało odrazu po pracy go zgarnolem wzielismy litra i poszlismy do mnie do garażu był tam moj brat z kolegą i pilismy ona jakieś 2 h po tym jak pracę skończyłem zadzwoniła co robie bo jej tata chciał zebym mu pomógł powiedzialem ze piję z kolegą i sie rozlaczyla wieczorem dzwonilem czy wychodzi do nas a ona ze jej sie niechce ale mialem od niej dużo sms co robię nie spotkalismy sie wiec tego dnia nazajutrz po pracy do niej wpadlem i pytalem sie co robila w czoraj to powiedziala ze na fejsie z jakimś kolega dawnym pisała powiedzialem zeby mu pokazala o czym ale ona to skasowala bo twierdzi ze on tam jej bardzo osobiste wyznania pisał ale co sie okazalo to ona dzwoniła wczesniej do siostry czyli żony mojego brata co robimy a nas juz nie bylo u mnie i pomyslala sobie ze sie opilem i poszedlem ja zdradzac i wyzalala sie temu koledze na mnie on jej na swoja bylą i huj wie co jeszcze pisali dlatego skasowala czy takie zwierzanie sie drugiemu meszczyznie i n*******lanie na niego i vice versa to jest zdrada emocjonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada emocjonalna jest wtedy gdy angażuje się uczuciowo a to nie trwa jedną rozmowe na fb;) gdyby Twoja dziewczyna pisała z nim częściej niż rozmawiała z Tobą to może by była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matcho
To bylo tak rok temu pisała z jakimś dawnym kolegą a on jj wypisywal ze nie chce być ze swoją ze chce ją pisali ze dwa miesiące praktycznie o dziennie ona niby mu napisala ze ma mnie ale nie dała jasno do zrozumienia ze ni jest nim zainterasowana zalila mu sie na mni jak sie poklicilismy chcial sie z nia spotkać ale wkoncu jej powiedzialem albo on albo ja i ma juz z nim nie pisac bo on oczekuje od niej czegoś wiecej wiec to nie są kolezenskie sms i wkoncu przestała ale troche to trwało bo jeszcze sie puzniej odzywal ale kazalem jej nr zmienic na taki w mojej sieci bo nie mielismy ze soba darmuwek i nie dawac mu nowego nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×