Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wysyłał komu jotpegi

Polecane posty

Gość gość
Czyli myślenie bezrefleksyjnego głąba i udawana kulturka aby przykryć prostactwo i jakieś gminne slogany. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja kultura mnie onieśmiela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Krzysiek bardzo ciekawie pisze o mordercach i fajnie hejtuje, a Matu pisal strasznie grzecznie i nudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pączkujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paprotka opadła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczuwam piеrdolca na punkcie krzyśka. To imie pojawia sie niemal w każdym twoim komentarzu. Twoje zaangażowanie w tematy krzyśka jest niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek, czy ty kurfa nie masz nic do roboty w tej Kanadzie? Fajnie ze na kafe znalazles swoje miejsce na swiecie, ale na tych swoich poradach, oskarzeniach, hejcikach, manipulacjach, podszywach, przegrasz niedlugo caly widmowy, marny zywot :) Skup sie na bajerowaniu lasek, kolesi traktuj z kulturka, z twoim potencjalem i zacieciem bedziesz tu Bogiem. A te twoje wojenki to jak napelnianie kondomow woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogiem? Chyba tym co se du/pę zapchał baranim rogiem :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie piekne, fota wyszarpana jakiemus modelowi z fejsa a za monitorkiem suchy wacek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chce pokoju, to musze być przygotowany do wojny przecież. Po co mam bajerować kobiety i robić im nadzieje skoro od polski dzieli mnie wielka woda. To byłoby sk****ysyństwem z mojej strony, bo przez dużą odległość i co za tym idzie brak realizacji relacji z kobietą w real word kobieta cierpiałaby gdyby coś zaiskrzyło. Wole być wyklęty i czasami pogadać po polsku źeby nie zapomnieć ojczystego bo to byłoby już niekulturalne aspołecznie że tak to ujme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boga w to nie mieszajmy, on by tu odlać sie nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Fakt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to robimy za Niego :O A właściwie to Wy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "fota wyszarpana jakiemus modelowi z fejsa a za monitorkiem suchy wacek" X Za tego typu komentarze jestem wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestes daleko i nie chcesz bliskich relacji z kobieta to po co te wojenki? Tym bardziej nie powinno cie obchodzic kto z kim, po co, dlaczego, i czemu kurefstwo. Po co te gadki ze ci sa zli, my jestesmy dobrzy? I tak, jak sam twierdzisz, nie zamoczysz, a my nie jestesmy w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się mówi? Uczucie niczym koło potrzebuje ruchu, inaczej zamiera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamoczyć ? -to zbyt łatwe, sex jest też łatwy do zdobycia w realnej płaszczyźnie, a tradycyjny nudzi. Wystarczy ogarniętym być i w miare dbać o siebie. Przebywać w skupiskach ludzkich. Bilans kosztów bynajmniej z tym związany jest nieduzy. A gdzie uczucie, bratnia dusza...tu już poszukiwania wskazane Wojenki ? -to zbyt duże słowo. Czytam, obserwuj****adam, czasem coś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może inaczej -wole sie delektować odpowiednią psychiką u kobiety i tu już inteligentne samotnice/introwertyczki moge spotkać w sieci. Rówieśniczki/ekstrawertyczki jakich jest od groma na realnej płaszczyżnie irytują mnie, głupotą, brakiem elementarnej wiedzy, bezrefleksyjnością, hedonizmem, niedojrzałością. Zachód jest zepsuty, a ładne ciało to zbyt mało z czasem bo potrzeby intelektualne nie są zaspokojone. No nie ma o czym gadać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, twoje oświecone rozmowy z Renią Mniszkówną to był szczyt inteligencji:-D :-D :-D :-D :-D Tylko jedna twoja rozmówczyni, zdaje się doktor Cuddy to była kobieta myśląca. Reszta to plebs mentalny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka to była dopiero samotnica:-P. Samotna z kilkoma na privie. Introwetyczka:-D. Wandzia. Cycol w avku. Introwersja niespotykana w nauce. Tak zamknięta że aż z cycem na wierzchu:) Imperium , introwertyczka ood czterech k***sów , opisywanych in Public. Ty idioto łosiu , jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Nie rozumiesz znaczenia określenia - introwertyk:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Daj spokój :p Gdyby tylko chciała to byś szarpał jak Reksio chudy boczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo? Akurat tak się składa że z tych wymienionych trzech zainteresowała mnie na chwilę tylko Imperium. Dwie pozostałe to pustaki, na dodatek nieurodne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myśląca, że nie zdołała przeciągnąć mnie na prywatny kanał aby wyłudzić foty i dane w wiadomym celu. A jakie hejty pisała póżniej na nielogu. No prosze ja cie. hehehe Ale w ośmieszaniu mnie na forum doktorka była myśląca musze przyznac. Ladne słownictwo wydukane na pamięć jak tabliczka mnożenia aby przykryć nieczyste intencje nie miało szans z ciepłą i czystą empatią, wraźliwością i sprytem Renatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zdmuchła ci tą chwilę :p Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Introwertyzm nie wyklucza kontaktów na kanale prywatnym. Chcesz być złośliwy, a wychodzisz na idiote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególną empatią Renatka wykazała się wobec swojego ślubnego. Razem z Kokosem przyprawili mu rogi do sufitu:-D Ciepła, dobra kobieta:-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa :D Taak, te wstrętne baby ciągną was na priv, wyudzają info by potem je wywalać na forum :classic_cool: A pieprzą się chociaż? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grzebała Kokosowi palcem w doopie była taka ciepła że szoke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ale przyznaj, że też byś chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke , w doopie palca lubisz ty cfelu :-D :-D :-D :-D :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×