Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wysyłał komu jotpegi

Polecane posty

Gość gość
Nieee , matu jak zwykle ma ból dupska :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie o zazdrość chodzi, raczej o zniesmaczenie że stary dziadyga robi z siebie młodzieńca ,do tego bawi się oskarżeniami w najgorszym stylu a i tak znajdzie się kilku/a debilów/ek co dadzą ryja na ten odhumanizowany plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, mam suchy dowcip. Ogarnęło mnie przerażenie. Otóż zdałam sobie sprawę, że na forum poszło już tyle wyzwisk, że wszystko jest takie mdłe. Nijakie. :( Takie suche. Powtarzalne. Koniec świata. To koniec hejtu. Prze-żytnia nastała z suchym chlebem. :O 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym że on naprawdę jest młody:D Więc nie ekscytuj się tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przezyjmy to jeszcze raz 8Widmo8 dziś Tylko ja bylem ostatnio w kontakcie z S.W. i jeszcze jakas kobieta (nicku nie podam) S.W. ujawnila kiedys na forum na co cierpi. Zawartosci poczty nie bede wklejal, napisze tylko ze ostatnie moje rozmowy z S.W. to bylo utrzymywanie Jej na duchu, bo lekarze dawali Jej niewiele czasu i byla tego swiadoma. Jakis czas temu zerwala ze mna kontakt, ale na drugi dzien wrocila. Mnie ta sytuacja przerastala momentami, bo oboje wiedzielismy co sie stanie. Ale staralem sie trzymac cisnienie i na forum nic nie dalem po sobie poznac dopoki jakas Jej przyjaciolka zakomunikowala co sie stalo. Na Weekendzie jeszcze zlozylismy sobie zyczenia urodzinowe (w moim przypadku przedwczesne)Pozniej wymiana rozmow, ale widzialem ze jest coraz gorzej z Jej stanem zdrowia. Plataly Jej sie litery, wyrazy i na dniach nastapila cisza z Jej strony. Obecnie jakiekolwiek proby kontaktu z S.W. koncza sie komunikatem "usluga niedostepna" jezeli chodzi o telefon, a email milczy z Jej strony jednak nie "odbija" wiadomosci. Po tym wszystkim nie sadze aby to byl zart. Przyjaznilismy sie i ufalismy sobie. To tyle co uznalem, ze moge napisac w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikan co wszystko łyka
19:28 Wierzymy ci. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl, ta czarownica dopiero TERAZ czuje dyskomfort, bo poszło kilka przekleństw. Wcześniej czuła się dobrze, co tam Petrov /Kreska :D Teraz DOPIERO jest be, BO KTOŚ ŚMIAŁ ZAUWAŻYĆ ŻE AKCEPTUJE ŚMIECIA. Chory babsztyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest kwestia wiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu hejty masz za spamowanie wklejkami i wyzywanie kobiet z oranje od najgorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu przeżywa wszystko jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.35 Myśłałem że zbliża się Boże Narodzenie. A to już Wielkanoc! Umarli powstają z grobów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ;) Wyzywa Nowy, Widmo, Matu, Żmij.... i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Gość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy razem przezywamy fantazje Krzyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uffff :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej nie lubię tego co to udaje kulturalnego. Kojarzy mi się z łowcą czarownic. :( 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez urazy :pale uważam że jestem ładniejszy od tego ptaszka na fotoznaczy przystojniejszy 😴i wiele tu jedzie pod moje jotpegimyślę że nawet pewna ciotka, albo dwiektórych imion nie będę wymieniałbo każdy je znacześć 4 🖐️Ty też jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej matu przeżywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój swojego zawsze pozna Co 4I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturalnie tłumaczono ci 12 miesięcy że nie wszystko można akceptować ,więcej: nie należy akceptować zła ale jesteś tak tępa, zarówno ty, Midssummer coś tam i parę innych ameb że potrzebujecie wulgarnej łopatologii. Zresztą i tak nic nie rozumiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Matu tłumaczono ci kilka lat abyś zajął sie własnym życiem i jak grochem o ściane. Hejty masz i będziesz miał za wyzywanie kobiet z orendża. Dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, sikam na to wszystko. In, cześć. Ja nie jechałam, a waliłam, a Ty mi nie otwierałeś. :D ;) 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie i sam człowiek , kryjący się zaprojektem Widmo ma je za nic. Pompuje na forum coraz większą obscenę i z nieukrywaną satysfakcją patrzy ile jeszcze świństwa idiotki są w stanie zaakceptować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z gościa się nie liczy podobno, a Widmo to ja nie widziałam na forum od bardzo dawna. Widziałam jakiegoś gościa. :) 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waliłaś 4?może na sucho?to ja wtedy nie otwieram, bo wiesz...kąpiel duszy itd. jadę i ja powalić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawdopodobnie i sam człowiek , kryjący się zaprojektem Widmo ma je za nic. Pompuje na forum coraz większą obscenę i z nieukrywaną satysfakcją patrzy ile jeszcze świństwa idiotki są w stanie zaakceptować X Matu, a dlaczego podbiłeś tematy pedofilskie i dołożyłeś hejterskie ? Pytanie retoryczne, bo takie żywe g****o jak ty już niczym nie zabłyśnie i nie ma życia na forum. Powtarzam tłuku: nie masz tutaj prawa bytu za wyzywanie kobiet, wjazdy na rodzine, nie wspominając już o tym jak podjudzasz. A teraz naubliżaj sobie od pedrylów i miej pretensje jak ci jadą dziadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz pewien autorytet napisała mi na pewnym temacie, proste wyjaśnienie jak działa forum. Jeśli nawet jestem wyzywana przez gościa, to jest to tylko gość. A ponieważ ta osoba bardzo nie lubi wyzwisk, obiecała, że jak tylko gość się zaloguje ;), on zareaguje. I tak muszę to znosić. :( :D Widmo na forum nie było przecież sporo czasu. Nie mogę łamać logicznych zasad forumowych. To nie Widmo tu siedzi. To gość. 4444 In, wal dobrze. ;) 🖐️ 4444 Dobranoc. :P 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciel podobno obciąga,zwidok pewnie też,same popaprańce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, ze biedny i stary matu zażył leki i udał sie na zasłużony spoczynek po tej wyczerpującej gonitwie za kreską. Oby długo sie nie obudził, to ludzie porozmawiają w normalnej atmosferze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×