Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przedszkollee

3Latek W Przedszkolu Rzuca Zabawkami I Drapie Inne Dzieci

Polecane posty

Gość Przedszkollee

W przedszkolu gdzie pracuje jest dziecko ktore ma 3 lata, jest w grupie gdzie sa takze pieciolatki. Lubi ze mna rozmawiac, dobrze sie wyslawia,jest wrazliwe (jak powiedzialam ze zapomnialam rekawiczek i ze mi zimno w rece to powiedzial ze sie mna zaopiekuje). Bardzo lubi przesypywanie piasku z kubka w kubek, nie lubi malowac, lubi Budowac wysokie wieze z klockow.Lubi pomagac dzieciom tez np zakladajac in kaptur na glowe by im nie bylo zimno. Jest jednak cos, co mnie smuci.Otoz "zaczepia" dzieci rzucajac bez powodu autkiem, czy czymkolwiek , czy popycha, czy szczypie, drapie po buzi. przyznaje mi sie, ze to on zrobil (nie klamie).Lubi roze- lubi wachac kwiaty.Wie duzo o zyciu-ze jak np jego rodzice beda miec 3 dzieci to wtedy bilet lotniczy bedzie bardzo drogi. Nie lubi sie dzielic z innymi dziecmi, np dzis wzial takie plastikowe kulki i nie chcial sie podzielic z innymi, wzial nawet z wozka od innego dziecka mowiac ze on chce miec duzo. Dzieli sie jedynie jak stracil zainteresowanie dana zabawka. Co znaczy takie zachowanie dziecka? Dopiero sie ucze, jestem studentka ale dorabiam sobie w tej placowce, nie mam jeszcze wyksztalcenia ale bardzo bym chciala wiedziec dlaczego on tak sie zachowuje, czy ktos sie spotkal z takim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniak rośnie he he Na aspergera to chyba zbyt empatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolle
rodzice wiedza jaki z niego maly charakterek, ja go osobiście uwielbiam, przyjdzie do mnie, chwali sie ze cos zrobil cos przyniosl itd. Mam cierpliwość do niego ,on szybko traci zainteresowanie zabawa, nie lubi malowac jak wczesnie mowilam, dzis nie skonczyl malowac kartki,zaczal malowac......reke!pomalowal pol reki na zielono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowuje się zupełnie normalnie, jak na takie małe dziecko. Cierpliwie i konsekwentnie tłumacz, czego nie należy robić i w końcu się nauczy. Czemu tak robi? Nie wiem - jego spytaj :P Może z nudów, może testuje ich reakcję, może tak po prostu zaczepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolle
Hm zapytam sie go, ciekawe co mi odpowie.dziekuje za jakikolwiek odzew z waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jakie to ma nasilenie, może jest normalny, a może to adhd albo asperger, raczej to drugie... ale może tez być zdrowy, nie wiem na ile się wyróznia. to wszystko co opisujesz to chyba robi kazde dziecko w wieku 3 lat.. za szybki rozwój mowy tez może swiadczyc o chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolle
jesli jego mowa jest dobrze rozwinieta na ten wiek to co to moze byc za choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolle
on malowac nie lubi, kolka robi to wszystko. nudzi sie malowaniem ,ale potrafi duzo czasu spedzic przy budowaniu wiez czy przesypywaniem piasku czy bawiueniem sie plastelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×