Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża! Temperatura

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy. Może z własnego doświadczenia powiecie, czy mogę być w ciąży. WIem, są testy można zrobić, ale na razie sama che ocenić. Miesiączkuję co 30-34 dni. Ostatnio współżyliśmy bez zabezpieczenia w dni płodne. Teraz powinnam dostać miesiączkę, jest 31dc. Piersi nabrzmiałe, żadnych bóli nie mam, jedyne co to temperatura pod pachą 36.2 a w pochwie 36.8.. nie wiem, czy to ma jakiś związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu spodziewanego okresu zrób test i wtedy wszystko będzie jasne :) Ja jak zaszlam w ciąże to czułam się jakbym była przeziębiona, ale test zrobiłam dopiero po 2 dniach spóźnia się okresu, ale ja mam regularne cykle 28 dni więc dwa dni opóźnienia już mi nie pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowy pomiar temp. nic ci nie powie. Temp. w pochwie jest zawsze wyższa niż pod pachą. Zrobisz test to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeziębiona, ja czuję się dokładnie tak samo! Nie wiem czy zbieg okoliczności, czy rzeczywiście to TO ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj ze okres przeziębien w pełni :-) proponuje ostudzic entuzjazm i po prostu zrobić test w odpowiednim czasie, żeby uniknąć bolesnego rozczarowania :-) zgadzam sie z poprzedniczka- temperatura w pochwie zawsze jest wyższa niż pod pachą, tym bardziej przed okresem. Ale żeby sugerować sie temperatura, trzeba prowadzić pomiary kilka miesięcy. U mnie temperatura na początku ciąży wynosiła 37,8 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×