Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę utrzymywała kontakt z teściami!!!

Polecane posty

Gość zzz zniecierpliwiony
Nie wiem czy to jest prowo. Wiem ,że takie sytuacje istnieją i takie osoby. Ja nie poszedłbym do kogoś , kto sobie tego nie życzy. I jeszcze zasłaniał się dzieckiem. Ktoś tą osobę wychowywał. A gdzie odpowiedzialność za wychowanie? Faktem jest ,że rodzic ma mniej narzędzi wychowania. Czy państwo chce przejąć wychowywanie i wychowanie? Jeśli tak , to dlaczego obciąża rodzica kosztami jego utrzymania a później wszystkich obywateli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz -> a jak myślisz (buuuhahahaha;), kto czerpie korzyści z warchlaka? Maciora? Czy rolnik? A kto karmi warchlaka..../?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Nie wiem czy to jest prowo. Wiem ,że takie sytuacje istnieją i takie osoby. Ja nie poszedłbym do kogoś , kto sobie tego nie życzy. I jeszcze zasłaniał się dzieckiem. Ktoś tą osobę wychowywał. A gdzie odpowiedzialność za wychowanie? Faktem jest ,że rodzic ma mniej narzędzi wychowania. Czy państwo chce przejąć wychowywanie i wychowanie? Jeśli tak , to dlaczego obciąża rodzica kosztami jego utrzymania a później wszystkich obywateli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz-> weź pigułke..., weź pigułke...,weź pigułke...,weź pigułke...,weź pigułke...,weź pigułke..., ...qxwa! Mi sie też coś zacięło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm..jestem tu nowa, jak się skontaktować z autorką wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem autorką wątku... zaglądam tu czasem i patrzę, jak zyje własnym zyciem to co napisałam - choc nie powiem, że jestem pełna optymizmu po odpowiedziach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty myślałaś, ze każdy Ci rację przyzna? Robisz źle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostałam poproszona na święta do teściów. Moje dzieci też się z nimi nie spotkają. Czy jest mi z tym dobrze? Nie. Boli mnie, że oni przechodzą nad tą całą sytuacją do porządku dziennego, choć mój były i jego nowa rodzina wyjeżdżają na święta z miasta :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'15,byly mąż i była tamta rodzina.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu Ty miałaś zostać zaproszona do teściów? Przecież to normalne że oni chcą spędzić święta z rodziną a nie z obca baba. Nie zaprosili dzieci bo Ty byś chciała się wcisnąć. Proste. Twój plan padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×