Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dominika jak odbieracie to imię

Polecane posty

Gość gość

Witam a właściwie dobry wieczór. Jestem w 7 miesiącu ciąży i planuję nazwać córeczkę dominika. Czy to imię jest tak bardzo popularne jak julki,zuzie i amelki. Nie chcę żeby moje dziecko nosiło popularnego imienia i nie też starodawnego czy zagranicznego. Jak odbieracie to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi sie. Jedyna dominika jaka znam była puszczalska :P poza tym jakies dlugie i dziwnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne imie, jak bym tak córki nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj własnego rozumu, sama mam tak na imię i wszystkie które znam mają szczęście w życiu i są wrażliwe,dobre, rodzinne :-) w końcu oznacza pochodząca od Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam corke Dominike.Imię chyba malo popularne. Nie pytaj na kafe,bo przeczytasz takie opinie jak te powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam tak na imię, jako dziecko średnio je lubiłam, ale potem kiedy zaczęłam się spotykać z opiniami, ze fajne i oryginalne, zaczęło mi się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imie, nowoczesne, jednak nie takie pospolite. Mnie sie bardzo podoba. Wszystkie Dominiki jakie znam to bardzo miłe i atrakcyjne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odbieram negatywnie bo kobiety jakie spotkalam o tym imieniu nie wzbudzily mojej sympatii. Poza tym imie samo w sobie nie podoba mi sie, wole bardziej melodyjne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domka mówią moi znajomi do córki :-) i to jedyna Dominika jaka znam ma 6lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dominika na imię , w dzieciństwie wiele sie nasluchalam " dominika w majtki sika " nienawidzę swojego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.00' do każdego imienia można takie bzdury wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie ok ale skrot Donia okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko kieruj sie własnym rozumem w wyborze imienia zawsze będzie ktoś kto powie Ze mu sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dwie dominiki jedna wyzej sra niz d**e ma a puszczalska ze ho ho druga mila , fajna ale glupia , facet ja n*******la , chcial ja spalic a ta dalej z nim tkwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:01 nie do kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o bycie puszczalskim to cos w tym chyba jest.. Sama mam tak na imię wiec wiem co mowie, a i mam dwie koleżanki jeszcze gorsze ode mnie o tym samym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne imię. Teraz chyba nie jest popularne. Nie jest również jakimś "udziwnionym tworem". I pasuje zarówno do długiego, jak i krótkiego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
każdy kto myśli że ludzie o tym samym imieniu tak samo się zachowują jest idiotą, więc niezależnei jak da swojemu dziecku na imię to dziecko i tak z takimi genami będzie imbecylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś za długie, wystękane, albo jak zacięta płyta przez te dwa" i "w środku. Brzmieniowo nie podoba mi się ale jestem muzykiem, a skojarzeniowo to imię w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam juz dorosle dzieci wiec nie jestem malolata. Imię Dominika podoba mi się. Ale to jest Twoje dziecko i Ty musisz czuć jakie imię będzie odpowiednie. Nie pytaj innych, a zwlaszcza tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne imie, ladne. Nie bardzo popularne ale i tez bez negatywnych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!! Już dawno pewnie wybrałaś imię dla swojej córeczki. To co ktoś tutaj napisał...o imieniu Dominika, że wszystkie dziewczyny o tym imieniu są ,,puszczalskie" to jakaś żenada...kończę studia - a tego co się dowiaduję o innych swoich koleżankach z kręgu...o różnych imionach - ilu one miały chłopaków - czy przelotnych znajomości, to aż ciarki się mi na skórze pojawiają. Ludzie lubią po prostu paplać takie przykre słowa od rzeczy na temat innych - kiedy sami nie potrafią zajrzeć w swoje własne wnętrze...co tylko i wyłącznie - świadczy o nich samych. Nikt przy zdrowym zmyśle takich bredni by nie opowiadał...że imię znaczy o stopniu pożycia seksualnego, śmiech na sali. W większości przypadków wszystko kończy się na wartościach, jakie wynosi się z domu i tym, czym w życiu się taki dorosły człowiek kieruje. W większości inteligentni ludzie i tak wolą żyć w samotności - niż z ludźmi czy partnerami uprzykrzającymi im każdy dzień, jeśli nie potrafią się ze sobą dogadać:) Więc nie słuchaj tego typu przykrych trolli...ja jako Dominika, mogę Ci tyle powiedzieć, że mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa teraz ze swoją rodziną i maleństwem, któremu życzę dużo zdrówka i szczęścia:) pozdrawiam Cię ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:59 tu autorka tematu:) jestem juz mama 6-dniowej Dominisi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Agi

Moja córka ma Dominika . Mówimy do niej Misia. Ma 9lat . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Moja corcia tez ma na imie Dominika ma niecale 2 latka;) Przy okazji znaczenia imienia urodzila sie w niedziele:)  Wolamy Dominika, Dominisia, Domcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×