Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Epilator Sanitas IPL 100 z Lidla

Polecane posty

Gość gość

Szukalam w sieci nie znalazlam zadnych opnie , ani pozytywnych ani negatywnych. To jest dziwne. Urzadzenie jest tez sprzedawane na amazon i ebay. Moze ktos kupil i sprawdzil i moze cos powiedziec ? Czy to wogole dziala ? Bede bardzo wdzieczna, bo kupilam ale boje sie otwrzocy, bo moze jeszcze dam rade zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwarlam i zaczelam uzywac, wydaje sie byc calkiem ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam ten depilator od dwóch miesięcy i póki co używałam go w sumie cztery razy na skórę pod pachami i bikini. Depilator jest łatwy w obsłudze, wszystkie potrzebne informacje znajdują się w instrukcji dołączonej do pudełka. Jedyny minus to brak okularów ochronnych, dlatego ja zawsze tuż przed wystrzeleniem impulsu odwracam wzrok i zamykam oczy ;) Jeśli chodzi o efekty to ciężko mi stwierdzić, bo jestem dopiero w połowie "kuracji", ale zauważyłam, że włoski się nieco przerzedziły i wolniej odrastają. Jedyne czego się obawiam to późniejsze efekty uboczne, nie daj Boże :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety trafilam na ferelny egzemplarz. Po krótkiej chwili używania słychać było głośniejszy trzask i świeciła się czerwona dioda a urzędzenie nie chciało pracować. Trzeba było odczekać z 10 minut lub jej resetować. Do tego zdechło po 5 użyciach na paszkach i łydkach (jakoś nie chce mi się wierzyć, że wykorzystałam swoje 100 tysięcy błysków). Co do samej skuteczności IPLi to mogę powiedzieć, że pomimo posiadania wzorcowej karnacji i koloru włosków, poprawy nie zauważyłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KupicCzyNie
I jak efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epilator nie działa. Wielka ściema i oszukiwanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam rok temu w Lidlu za 400 zł. Mam idealna karnacje do tego typu urzadzenia. Mimo używania zgodnie z wskazaniami nie działa, zadnego efektu nie widzę. Reklamuje sprzet . Na infolinii zbywają klienta, ale nie odpuszcze i będę wszędzie ostrzegać przed zakupem tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×