Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Ciąża przez ubranie"

Polecane posty

Gość gość

Dużo się o tym teraz słyszy, czy możliwe jest takie coś "jak ciąża przez ubranie"? Bez stosunku, wytrysku? Możliwe to? Jeśli tak to w jakich okolicznościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okoliczności są następujące: najpierw przychodzi do ciebie archanioł Gabriel i mówi, że bedziesz mieć syna.Ty się pytasz jak to możliwe, skoro nie uprawialas seksu.On na to, że to za sprawą Ducha Świętego.Innego przypadku ciąży bez seksu w historii nie odnotowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia zna taki jeden przypadek... Niedługo nawet będziemy obchodzić jego pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to powszechna tzw. ciąża odzieżowa. Bardzo groźna bo możesz zajść w ciążę i nawet nie wiedzieć kto jest ojcem -ot usiądziesz w autobusie i tramwaju na miejscu gdzie siedział facet i łups już ciaża. Masakra! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi spuchło kolano . Czy to może być ciąża pozamaciczna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzw. ciąża odzieżowa jest bardzo niebezpieczna i najczęściej objawia się w postaci guza pod lewym kolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gimnazjum miałam znajomą, która zastanawiała się, czy można zajść w ciążę przez ubranie. Jolka, to ty? Skończ zakładać te durne tematy. Przecież pani od biologii już ci tłumaczyła, że nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dużo się o tym słyszy. Dziś już kolejny temat o tym :) Ktoś się macał przez ubranie a teraz sika ze strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, guzek pod kolanem,to ciąża pozamaciczna! Dodatkowo jeśli pochłaniasz czekoladę kilogramami - to możesz być pewna na 100%,że to ciąża,natomiast ma ogromne znaczenie czy z orzechami,czy mleczna... to określa płeć :D A jak dodatkowo zajadasz jeszcze batoniki,to na bank bliźniaki. Kup kombinezon anty-ciążowy! Wtedy bez strachu usiądziesz w autobusie czy na ławce w parku,bez obaw,że zajdziesz w ciążę :D Problem jest na basenach..bo w kombinezonie nie wejdziesz,ale proponuję od razu zapodać sobie globulkę,a później,po korzystaniu z basenu,tabletkę po - tak dla pewności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem czekolady tylko żelki a kiedyś nie lubiłam żelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O smaku coli czy truskawkowe? Bo to ma też duże znaczenie.. Ewentualnie te z pianką może? Tylko tutaj są zdania podzielone,także wiesz...:D Najlepszą inwestycją w zdrowie dziecka będzie spożywanie wyłącznie żelków Haribo; inne mogą spowodować wystąpienie skazy białkowej lub alergii na marchewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja to powiem mojej siostrze ? W ta ciąże musiałam zajść przez przypadek gdy jej chłopak u nas spał. siostra wyciągnęła mu z szafki mój ręcznik którym potem wytarłam się ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie zdecydowanie to siostra będzie ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Okoliczności są następujące: najpierw przychodzi do ciebie archanioł Gabriel i mówi, że bedziesz mieć syna.Ty się pytasz jak to możliwe, skoro nie uprawialas seksu.On na to, że to za sprawą Ducha Świętego.Innego przypadku ciąży bez seksu w historii nie odnotowano. x Padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×