Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

decyzja 500 plus w grudniu

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie czy jak złożyłam wniosek 6 grudnia to będą się starać wydać decyzję przed końcem miesiąca żeby zamknąć rok? Jak poszłam do urzędu znów 8 grudnia żeby złożyć inny wniosek to usłyszałam że mojej teczki nie ma bo poszła już do decyzji z wnioskiem o 500 i tak się zastanawiam czy to możliwe żeby szybko odpowiedzieli bo koniec roku? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś nas, podatników łożących na twoje dzieci po nogach całować, ze w ogóle dostaniesz kasę a nie jeszcze się zastanawiasz jak szybko się to stanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama tez jestem podatnikiem wiec bez spiny. Myslisz że Jak mam 3 dzieci i biorę 500 plus to od razu jestem pasozytem który nie pracuje? Nie mierz wszystkich jedna miarą. Oboje z mężem pracujemy. A skoro Państwo daje to niby czemu mam nie skorzystać skoro sama też za to płacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, ty masz aż trojke dzieci, wiec tobie się to zwróci. A co mają powiedzieć osoby bezdzietne, które łożą na cudze dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. nie interesuje mnie to. Moje pytanie dotyczyło czegoś konkretnego a nie tego co mają robić osoby L, które dzieci nie mają. Ja mam dzieci, zawsze chciałam mieć i nie zamierzam się z tego powodu przed nikim kalac tylko dlatego że ktoś inny nie ma. Nie ma bo nie chciał albo nie może mieć to już jest wasza sprawa. Ja swoje dzieci mam bo kocham dzieci i zawsze chciałam mieć dużą rodzinę a nie dlatego że teraz Państwo za to płaci. Ale skoro już płacą to tak jak napisałam korzystać zamierzam skoro sama też za to płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×