Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To takie proste a wy nie chudniecie

Polecane posty

Gość gość

Wystarczy nie jesc od 14.Kropka koniec. Zjesc sniadanie pelnowartosciowe z nabialem jajkami wedlina czy co kto chce(ryba bulki itp).Potem o 12najesc sie na obiad-zupa ,II danie.O 14kanapek z 4nawet.I potem pic ziola i wode-posprzatac chate isc na basen.A rano to i ciasto czy czekolada dozwolona.Tyle ze w ciagu tego czasu i pomarancze abo papryke marchewke nalezaloby zjesc. A wieczorem sie przemeczyc.Ciut silnej woli. To po prostu brak silnej woli i obzarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie rozpycha się w taki sposób żołądka? Po odchudzaniu okaże się że jest wielki jak hipopotam. :) To jest tzw. dieta IT, gubi się sporo tłuszczu, ale silną wolę trzeba mieć jak ze stali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudnąć, nie jest trudno, problem w tym jak utrzymac zgubione kilogramy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykluczam obzerania sie na miare rozciagania zoladka...Bez przesady. A po jakims czasie przyzwyczajasz sie do takiej restrykcji. Przez cale zycie tak sie odzywiam.Waze 52-gora 55 przy 169cm.Da sie i nie wymaga az jakiejs katorgi.Wiadomo ze impreza czy swieta to jesz w normalnych ilosciach-sa odstepstwa.Ale na co dzien takie odzywianie niesie same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was :) Marlena z tej strony Przypadkiem weszłam na ten wątek, co do chudnięcia też jak większość mam niestety problem. Jestem po 40 i nie jest to takie proste, można stosować różne diety itp. sama próbowałam nie jednej. przez większość lat nie pilnowałam zbytnio diety i tego co jem a to zaskutkowało że tak powiem zasyfieniem organizmu, wiem że na każdego działa co innego bo mamy inną genetyke itp. ale mi pomogło to: http://track.cashinpills.com/product/Hello-Slim/?pid=181&uid=43950 być może to kolejna herbatka wspomagająca oczyszczanie organizmu i odchudzanie ale mi tam pomogło i piszę to po własnym przetestowaniu, to zawsze jednak coś bardziej naturalnego od tych wszystkich tabletek. Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliko821
Od jakiej 14 nie jeść!!! he bardzo śmieszne, wystarczy, że nie będzie się jadło 3h przed snem i będzie ok;) ja odchudzam się już 4 miesiąc jadam regularnie i przyjmuję suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl schudłam już 20kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfili
przestańcie z tymi beczelnymi reklamami różnych środków przez to jesteśmy na czele w spozywaniu pigułek przez co niszsczeniu sobie zdrowia popieram podejście autorki z tym że ja kończe o 15.30 bo wtedy wracam z pracy i jem obiad i deser na tym koniec zasada jest taka, że im krótsze jest okienko żywieniowe tym zdrowszy jest człowiek jak ma się nadwagę i różne z tego powodu schorzenia to na początku jest błędne kolo i wieczorem bardzo chce się jeść, trochę konsekwencji i przechodzi miałam epizod że jadłam dwa posiłki, rano pyszne śniadanie i o 12.oo lunch, potem już tylko herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z
sprawdziłam działa :) nawet jak się zje cos niedietetycznego toz rana zwykle jesteśmy najaktywniejsi i spali się. ja mam okno od 8 do 16 a czasem krótsze zwłaszcza w weekendy. po kilku tygodniach po prostu organizm się przyzwyczaja. jadam spore sniadanie (2 bulki kajzerki z czymś, owsiane, jejecznice czy omlet z chlebem, jajka na miękko itd... i to wszystko w różnych konfiguracjach nie na raz oczywiście) później jabłka czy inne owoce i przed 16 ta obiad z tym że zwykle jedno danie - głównie drugie. nie jem do przenedzenia po prostu tyle by zaspokoic głód. nie liczę kalorii. czasem zjem cos bardziej nieodpowiedniego w innej porze ale to zwykle z jakiejś okazji. działa i wykonalne jest. nigdy nie byłam amatorka 5 posiłków dziennie po prostu u mnie to nie działa. nie potrafie również bawic sie na dluzsza metę w kalorie i przygotowywanie mikro posiłków. taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka to ja
Moim zdaniem najlepszym przepisem na sukces są: dieta, sport i jakiś odpowiedni suplement. U mnie najlepiej sprawdził się IQgreen, próbowałam innych, ale jakoś nie za bardzo mi pomagały. Do zrzucenia miałam aż 20 kg. Ale zapisałam się na fitness i zmieniłam dietę. Cały proces trwał około pół roku i udało się i jak na razie nie widać efektu JoJo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sport i dieta wystarczy , nie ma co wyrzucać pieniędzy w błoto i łykać jakiegoś świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokastka
Ja również kilka lat stosowałam tą metodę, oczywiście z przerwami, ale zawsze wracałam do niej, kiedy przybywalo kilogramów i zawsze działało, w sumie nadal działa. Moja metoda niestety jest jeszcze nieco bardziej drastyczna niż metoda autorki. Ja w czasie odchudzania nie jem nic od ok godz 12-13tej. Jedynie pije duże ilości płynów. Jest ciężko, ale motywują mnie spadające kg ( przy tej metodzie średnio 300-400g na dzień ;). w chwilach kryzysu popijam cole light lub herbatę, wcześniej kładę się spać ,zdarza się, że nawet przed 21szą i zasypiam z myślą o tym, że jak się obudzę będę mogła się najeść do syta i to pozwala mi przetrwać:) Najwięcej jem na śniadanie i wszystko czego zapragnę, nawet pizzę albo makarony, potem jem drugi już nieco lżejszy posiłek ok 12tej i to tyle. Naprawdę można schudnąć sporo stosując tą metodę i uważam, że jest lepsza niż np. dieta dukana, bo przynajmniej przez pierwszą część dnia mogę sprawić sobie chwile przyjemności i zjeść to na co mam ochotę i przez kilka godzin nie odczuwać głodu, a na dukanie nie mogę jesć tego co lubie w żadnym momencie. Wiem, że ta metoda rozwala metabolizm, ale wszystko ma swoje wady, tak samo można powiedzieć, że dukan niszczy nerki i wątrobę. A co do efektu jojo to wystarczy kontrolować wagę i nie dopuszczać do stanu, żeby kilogramy wracały. Wiadomo, ze są okresy, kiedy przybywa mi 3-5 kg, bo są wakacje, urlop, święta, więcej imprez, grille itp. ale zawsze potem ok 2 tyg na mojej metodzie i kg znów spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z tym że taki sposób odżywiania rozwala metabolizm, wg mnie go podkręca, układ trawienny ma czas żeby odpocząć Przecież kiedyś ludzie tak nie wstrząsali jak my dzisiaj 3, 4, 5, 6 razy dziennie W ramadanie mają cały dzień głodowy a jedzą tylko kolację, i tak mają cały miesiąc więc tu chyba nie chodzi o to kiedy tylko o te przerwy między jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda jak tylko ogranicze kolacje tz jem o 17 i koniec to lepiej się czuje lepiej sypiam i mam więcej Energi rano wiec coś musi w tym być że nasz organizm potrzebuje tych przerw w trawieniu Musze spróbować zwiększyć te przerwy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super laski że piszecie! pisałam już wczoraj o badaniach dr Witoszek, im wcześniej kończymy jeść tym lepiej dla nas i tym jesteśmy zdrowsi i tak zdrowi kończą max 17, 18, chorym jest trudno skończyć o 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam diete, zwyczajnie sama sobie zaplanowałam. Wspomagam się tabletkami Foreverslim. Powodują one uczucie sytości dlatego utrzymanie diety nie jest w ogóle trudne. Pomagają mi one w znacznie szybszym tempie spalać nagromadzony tłuszcz. Są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femka5
To nie jest wcale takie proste. Mnie odchudzanie nie wychodzi. Chcę więc spróbować czegoś innego. Czy taki sposób- http://iqacai.pl może okazać się skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już jakaś plaga to wspomaganie się tabletkami a wiecie że one uszkadzją jelito? W konsekwencji mamy zespół nieszczelnego jelita i zaczynają się choroby z autoagresji a schudnąć coraz trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak zdrowi kończą max 17, 18, chorym jest trudno skończyć o 20 dla mnie możesz nie jeść nawet od 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówcie co chcecie... ja próbowałam już niemal wszystkiego... ale najlepiej sprawdzają się pestki z afrykańskiego mango. Nie mialabym pojęcia ze takie cos istnieje gdyby nie moja znajoma, ktora Afryke zwiedzila juz chyba wzdluz i wszerz. To dzieki jej opowiesciom wpadlam w sieci na to http://nplink.net/EmrdZGTv i jestem bardzo zadowolona. Biorę już 5 tygodni i mam 7 KG mniej więc spadek nie jest jakiś kolosalny ale za to świetnie się czuje No ooo i nie P ochlaniam już słodyczy w ilości niemal hurtowej jak to działo się do tej pory. Jestem Ciekawa jak bedzie dalej... trzymajcie kciuki jak i ja trzymam za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana Z
Nie do końca. Nawet przy niskim poziomie podaży kalorii u mnei waga nie chciała ruszyć od pewnego momentu nawet o 1 kg. Dopiero zwiększona aktywność i wrzucenie spalacza - w moim przypadku thermo speed extreme - dało pozytywny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna898989
Mi po ciąży mega pomogły tabletki IQgreen, bo nie chciałam żadnych sztucznych środków podczas karmienia. a tak bez większej napinki schudłam prawie 15 kg i ciągle miałam siłę, żeby zajmować się moim Pawełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza z Warszawy
U mnie super efekt (pozbycie się całej nadwagi - 14 kilo sadełka) nastąpił po 3 miesiaćach stosowania Slimunox. Do tego nie przekraczałam w pięciu posiłkach 1500 kcal dziennie no i w tygodniu po 45 minut na rowerku, w weekend po półtorej godziny ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim można powiedzieć uratował mi życie, z tym jak wyglądam czułam się już beznadziejnie a dzięki temu suplementowi w końcu czuje że żyje. Po trzy miesięcznej kuracji schudłam 11 kilogramów i w końcu jako tako wyglądam, przynajmniej nie wstydzę się pokazać na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A ja zapraszam wszytskich do skorzystania z diety online, ja schudłąm na niej, aż 18 kg i walczę dalej. Jadłospis ułozyła mi pani Sylwia Sobczak-Piżuch z którą współpraca jest nieoceniona. Odpowiada szybko na każde pytanie, jest bardzo sympatyczna. Ciężko będzie mi się rozstać z jej radami hehe. Ceny ma bardzo przystępne. Ja np. kupiłam dietę za 59 zł- 7 dniowy jadłospis, ale stosowałam go 3 tygodnie a potem kupiłam nowy, bo ileż można jeść te same posiłki. Oczywiście jadłospis mozna stosować dłużej lub którecj, jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa_
do goscia wyżej wklej linki do zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo istotne okazały się zmiany jakie dzięki Slimunox wprowadziłam w swoje odżywiania.Te zmiany nie tylko pozwoliły mi schudnąc ale teraz procentuje bo nie muszę się martwic o to że znowu wróca niechciane kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominata
Ja schudłam bardzo ładnie po zastosowaniu IQacai. Owszem była dieta, ale bez przesady (starałam nie przekraczać się 1500 kcal). 5 posiłków dziennie, przy czym ostatni nie później niż 3 godziny przed snem. Do tego regularnie ćwiczyłam i efekt taki, że w 3 miesiące pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą której Foreverslim pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Foreverslimu ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie nie działają żadne herbatki ani zioło jem mniej niż na diecie, głodówka i waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×