Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karonia

Gdzie najlepiej wziąć chwilówkę?

Polecane posty

Gość Marcin D
Ja osobiście polecam spojrzeć na ten ranking pożyczek https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/chwilowki/. W parę chwil masz tutaj podgląd na praktycznie całą ofertę rynku jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe. Jest dużo darmowych pożyczek dla nowych klientów, sam z czegoś takie skorzystałem, pożyczyłem 1500 i tyle samo oddałem bez extra kosztów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ale se probojecie zrobic reklame xD dyskusja i odpisywanie samemu sobie buahahahahahah Mam nadzieje, ze zaden biedny czlowiek nie zlapie sie na te wasze pozal sie boże chwilowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastjan

ja dwa razy brałem chwilówkę w LoanMe, szybko i bez formalności. nie miałem żadnych problemów podczas spłaty i po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa

A ja ostatnio skorzystałam ze stronki: https://orfilia23.produktyfinansowe.pl/euroloan/pozyczka-po-finsku.html. Pieniążki brałam na wesele i spłaciłam bez problemu. Fajna opcja, bo po każdej spłaconej racie mogłam wykorzystać kredyt ponownie, jak np. pilnie potrzebowałam 300 zł to mogłam dobrać do swojej pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na stronie sowafinansowa.pl masz dobrą porównywarkę chwilówek. Mają ich chyba w zestawieniu coś koło 30 – tu, także można coś dla siebie znaleźć. Wiadomo że te oferty się mocno mię sobą różnią. Na przykład warto patrzeć na wiek, nie wszystkie firmy udzielają pożyczek już od 18 roku życia, czasami trzeba mieć dopiero 21 lat żeby dostać jakikolwiek zastrzyk gotówki. Podobnie zresztą jeśli chodzi o seniorów, też czasami jest nałożony górny próg wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno warto się kilka razy zastanowić nim się złoży wniosek o chwilówkę. W tym sensie że lepiej sobie zawczasu porównać warunki w kilku czy najlepiej nawet kilkunastu firmach niż tak decydować się na łapu capu, byle szybko, bo raczej się wtedy po prostu wybierze coś niekoniecznie opłacalnego. Sam się kiedyś na tym pośpiechu naciąłem. Ostatnio to z kolei szukałem przez porównywarkę na sowafinansowa.pl i udało się bardzo okazyjnie pożyczyć 3 tyś przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Rusak

Warto skorzystać ze strony https://paulinad2910.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/ . Są tutaj wszystkie pozabankowe oraz bankowe instytucje udzielające pożyczek. Są też dostępne kalkulatory zdolności kredytowej, możliwość sprawdzenia BIK itp. Zachęcam bo warto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cody

Obadaj vivusa. Myślę że warunki korzystne, a przynajmniej dla mnie są. Polecanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej NIGDZIE bo wpadniesz w pulapkę kredytowa i masz przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek Lawas

Na zimę zrobili nowy ranking kulturuj.pl i powiem wam szczerze weszło coś nowego jak mi zabraknie na prezenty to biorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroteska

Czy wonga wymaga zaświadczenia o dochodach podczas składania wniosku o pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎12‎-‎06 o 18:10, Gość doroteska napisał:

Czy wonga wymaga zaświadczenia o dochodach podczas składania wniosku o pożyczkę?

 

Witam! Doroteska, standardowo nie wymagamy zaświadczeń o zatrudnieniu ani dokumentów potwierdzających wysokość zarobków, które zostaną przez Ciebie zadeklarowane podczas aplikacji o pierwszą pożyczkę. Zastrzegamy jednak, że mogą pojawić się sytuacje, w których poprosimy o udokumentowanie Twojego dochodu. Wtedy niezbędne będzie dosłanie przez Ciebie dodatkowych dokumentów. Dowiesz się o tym telefonicznie, a nasz pracownik podczas rozmowy przekaże Ci dokładną instrukcję.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skorzystać z profesjonalnej porównywarki chwilówek. Wpisujemy sobie kwotę oraz okres spłaty i mamy pełen przegląd ofert kredytowych, na prawdę polecam, www.chwilowka112.pl chwilówki bez BIK z 0% Rrso, Wziąłem tam chwilówkę bez procentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×